Violette. Make-up superstar, kterou musíte poznat

Violette. Prostě Violette. Make-up artistka, YouTuberka a taky pravá Pařížanka. Dokonalá kombinace pro to, aby lusknutím prstu dokázala odstartovat beauty revoluci. Na což se připravte, protože právě ona se stala novou globální beauty ředitelkou Estée Lauder. Proč by vás tato zpráva měla opravdu zajímat? Protože se týká i vaší kosmetické taštičky. Violette totiž mění vše!

"Zapomeňte na pravidla a přestaňte se honit za "dokonalou krásou". Jsem proti trendům, zato pro svobodu sebevyjádření," říká Violette. Osobně si dává v nové roli hned dva zásadní cíle - jednak nás všechny skrze sociální sítě více zapojit do kreativního procesu americké značky. "Budu se ptát, co byste chtěli vidět v nových kolekcích." A za druhé vtáhnout Estée Lauder více do světa módy, kde má své kořeny. Od útlého věku studovala umění, módu a kostýmní výtvarnictví.

O tom, že Violette moc dobře ví, co dělá a make-upu rozumí jako málokdo na světě, svědčí nejen její portfolio (líčila modelky na focení mj. s Mariem Testinem, Paolem Roversi a Patrickem Demarchelierem, kampaně Valentino, Diane Von Furstenberg, Max&Co., Vera Wang, H&M a byla také make-up artistkou u Diora), ale i YouTube kanál, kde během pouhého roku dokázala nasbírat 90 tisíc followerů, stejně jako na svém Instagramu. Určitě ji začněte sledovat, bude vás hodně bavit.

Jako správná Francouzka nevěří na konturování a za absolutní nezbytnost v každé kabelce považuje červenou rtěnku. Její styl, tak typicky francouzský, je zábavný, originální a tak sexy! Stačí se podívat na beauty editoriály, které vytvořila pro různé edice ELLE. Až fanaticky dbá na maximálně přirozenou pleť a ten zbytek je jen otázkou momentální nálady.

{YouTube}v=z8AKzNKISzc&t=51s{/YouTube}

Celá její filozofie je jednoduchá. Buďte sama sebou. "Co znamená zdokonalování? Ten tlak na to být perfektní! Ale každý by si měl dělat, co chce. Zapomeňte na pravidla a vše, čemu se říká dokonalá krása. Místo toho se podívejte na to, co máte na svém obličeji nejradši. Používejte make-up na oslavu toho, jak vypadáte, ne pro změnu svého vzhledu."

Už teď se těšíme na první kolekci a první produkty, které Violette vytvoří pod hlavičkou Estée Lauder.

{YouTube}v=YYDENbiUpuI{/YouTube}

EBC promo