REKLAMA
REKLAMA

Zoë Kravitz je oficiálně světovou beauty ikonou

Před deseti lety se poprvé objevila po boku Catherine Zeta-Jones a Aarona Eckharta v romantické komedii Koření života. Ve stejném roce hrála prostitutku ve filmu Mé druhé já s Jodie Foster v hlavní roli. Od té doby natočila dalších 28 filmů a dva seriály - Californication a letošní hit Sedmihlářky.

Zoë Kravitz je víc než jen dobrá herečka, ale taky nadaná hudebnice po tátovi (Lenny Kravitz). Na svém kontě má 3 alba - Lolawolf, Calm Down a Every F****n Day. Kromě hudebních genů je krásná po mámě Lise Bonet, takže se s ní můžeme setkávat i na stránkách módních časopisů včetně coveru ELLE. I módních návrháři a make-up artisti ji milují.

Vera Wang si jí vybrala jako tvář vůně Princess, Alexander Wang ji obsadil do kampaně v roce 2010, následoval další parfém pro Veru Wang a taky kontrakt se Swarovski a Coach. Vloni byla tváří jarní kolekce Balenciaga, hodinek a podzimní kolekce Calvin Klein a letos jsme jí viděli v souvislosti s jarní kolekcí Alexandera Wanga a před pár dny v roli nové tváře Tiffany & Co. A to není všechno.

Zoë Kravitz byla oficiálně potvrzená jako globální beauty ikona, přesněji řečeno globální make-up ambasadorka francouzské značky YSL. Toto spojení není nijak překvapivé, pokud si vzpomenete na loňské video Before The Light. Navíc 28letá herečka a modelka dlouho říká, že YSL je jednou z jejích nejoblíbenějších značek. Na konci měsíce ji uvidíte v nové beauty kampani Tatouage Couture. Těšte se, je rozhodně na co.

Beauty must-have podle Zoë? Samozřejmě ikonický rozjasňovač Touche Éclat, černé linky, řasenka The Shock a rtěnka.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA