Kosmetika s doktorským titulem

Tím, co vám pomůže, jsou kosmetické značky dermatologů či chemiků, které ve svých jménech nesou titul svého zakladatele. Vesměs mají úspěch, některé dokonce ohromný (kdo by neznal kosmetiku Dr. Hauschka nebo Dr. Brandt?!). Je za ním nekonečné hledání toho nejlepšího pro pleť, tělo i vlasy a přirozená důvěra v medicínu. Jednoduše chceme vypadat co nejlépe a od kelímků ‚z rukou‘ odborníků čekáme zázraky. ‚Kosmetiky s titulem‘ je na trhu pořád víc a víc. Vybrali jsme tři firmy, o kterých byste rozhodně měli vědět.

Dr. Hauschka
Kořeny značky sahají až do třicátých let minulého století. ‚Dr. Hauschka‘ ale existuje od roku 1967. Co od něj rozhodně musíte vyzkoušet? Absolutní klasiku – růžový krém, pleťový čisticí krém, pleťové tonikum a krém na ruce. Do produktů Dr. Hauschka se zamilujete na první ozkoušení, stejně jako Jennifer Aniston, Julia Roberts nebo Elle Macpherson.

Dr. Brandt
Fredericu Brandtovi se přezdívá botoxový baron a prý je největším odběratelem prostředku na umrtvení nervů. K jeho klientům patří Madonna nebo Lenny Kravitz. Kosmetiku prodává přes deset let, u nás ji seženete v parfumeriích Sephora. A do čeho investovat? Za špičku se považuje Lineless Eye Cream proti známkách stárnutí kolem očí a Poreless Moisture, který uzdravuje pleť trpící akné.

Dr. Caspari
Úspěšný německý plastický chirurg před časem spustil prodej péče proti stárnutí. Jeho produkty jsou v porovnání s kosmetikou Dr. Brandta cenově dostupnější. Oblíbené koncentrované sérum proti vráskám koupíte za zhruba 500 Kč. Kosmetika Dr. Caspari je u nás k sehnání pouze přes e-shopy.

Kosmetika s doktorským titulem