10 největších vlasových trendů roku 2021 podle kadeřníků celebrit

 

Domácí drdol trochu jinak

Drdoly nikdy neomrzí. Dají se nosit doma, v práci, s umytými vlasy, s mastnými vlasy a pořád vypadají dobře! Obzvlášť, když jsou tak propracované jako ten, co má Zendya.

 

 

Čím delší tím lepší

Pokud jste si mezi první a druhou vlnou pandemie nestihly zajít ke kadeřníkovi, pravděpodobně teď máte vlasy delší než kdy dřív. Nevadí. Stačí si je jenom trošku upravit a budete pro vaše okolí jako úplně nový člověk!

 

 

Viditelné kořínky

Pandemie nám ukázala, že jsou-li naše barvené vlasy jen trochu odrostlé, nevypadá to zas tak zle. Až je to dokonce žádoucí. To ukazuje Clayton Hawkins, který si s viditelnými kořínky pohrál tak, aby je zdůraznil.

5 chyb při stylingu vlasů, které vás dělají starší

elle.cz

 

Přirozená barva

Toho, že máte odrostlou barvu na vlasech, můžete také využít. Protože přirozená barva ještě nikdy nebyla tak in.

 

 

Melíry

Jednolitou barvu lze také obohatit světlejšími melíry, které vlasy krásně oživí. Na ně si ale budete muset počkat, než otevřou kadeřnictví.

 

 

Vyčesané vlasy

Máme pro vás jedno důležité sdělení – nemusíte být Ariana Grande, abyste mohla stylově nosit vysoký culík. Vyčešte vlasy co nejvýše, sepněte, vyžehlete a choďte s hlavou vztyčenou.

 

 

60. léta

60. léta byla dobou revoluce a znovuobjevení, a tak tomu bude i v roce 2021. Tentokrát můžete očekávat, že vlasy v tomto stylu budou méně lakované, více geometrické a celkově zábavnější.

 

 

Kudrliny

Přirozené mini-vlnky, které by si přál každý a vy je teď můžete mít! Adir Abergel ve svém příspěvku konkrétně popisuje, jak je snadné je vytvořit. Stačí vám papírové útěrky, pěna na vlasy a fén!

 

 

Vlny pomocí krimpování

Zvlnění vlasů pomocí lisovací žehličky, nebo pomocí zapletením vlasů, jak jste to dělaly, když jste byly malé. I tento styl je zase v kurzu.

 

 

Zakulacené konečky

Možná je to tím, že nám stříhání vlasů už vskutku chybí, ale i mimo to je něco na tom, jak precizně Kahn Spence dokáže udělat svou práci. Vlasy pak působí téměř jako paruka.

Beauty trendy z přehlídkových mol. Nebinární krása a wet look

elle.cz