Cara Delevingne je nakrátko!

Modelka a herečka Cara Delevingne je poslední celebritou, která se odhodlala k radikálnímu zkrácení vlasů. Na svém Instagramu nejdříve ukázala ustřižené prameny vlasů na podlaze s výkřikem "Oh no!". její fanoušci pak 22 hodin spekulovali, zda se Cara ostříhala, nebo ne. 

static.ok .co .uk988998 cara delevingne sh 589ec749fee3edf67e8f5bca18c9f2f24c54fd53 35e55

Nakonec svůj krátký sestřih ukázala - na selfíčku odhalila své růžové kraťoučké pixie, zlaté náušnice ve tvaru lva, retro brýle, černý šátek a několik stříbrných náhrdelníků. Cara tak trochu oživila moderní verzi sestřihu ala Twiggy. K fotce jen připsala "Následuji tě!". Vzkaz byl určený jejímu hereckému partnerovi, Jaden Smithovi, kterému s ostříháním platinových dredů pomáhal jeho táta Will. Cara a Jaden spolu budou hrát v novém filmu Life in a Year. 

Cara se svým novým účesem připojila k poslednímu beauty trendu, který se rozmohl v Hollywoodu. Mimo jiné si ho v poslední době "střihly" herečka Zoe Kravitz (ano, dcera Lennyho Kravitze), zpěvačka Katy Perry (nejspíš tak symbolicky udělala radikální střih za minulostí s Orlandem Bloomem) a také hollywoodská princezna a skandalistka Kristen Stewart. 

 

Zoe Kravitz o svém novém sestřihu řekla: "Odbarvování a zesvětlování bylo pro moje vlasy velký záhul. Když už vám odpadne první dred, tak je jasné, co přijde potom... Myslím, že strojek to nakonec úplně vyřešil. Jsem s tím smířená." Zoe vypadá v novém sestřihu jako panenka. Sekne jí to!

1020 7 db0d8

 

Zpěvačka Katy Perry si nechala ostříhat krátké pixie od kadeřníka celebrit Chrise McMillana. Přiznala, že až doteď na to neměla odvahu. Ale po rozchodu s Orlandem se prý vše změnilo. Potkala nakrátko ostříhanou Scarlett Johansson a řekla si, že chce vypadat stejně sexy jako ona. "Mám pocit, že se nacházím na nové životní vlně a tohle je moje autentické JÁ. Chci změnit pohled ostatních lidí na to, co je podle nich ženské. Tenhle můj sestřih je prostě sexy."

Snímek obrazovky 2017 04 18 v 20.25.28 82961

 

Kristen Stewart o svém novém vzhledu promluvila během televizní show Today Show. "Je to praktické. A bude to jednodušší i pro můj nový film Underwater, kde hraju inženýrku, která pracuje na ropné plošině. Asi těžko mi bude někdo stále upravovat vlasy pod přilbou." Režisér filmu, William Eubank jí prý navrhl, jestli by nechtěla zkusit nějakou radikální změnu a Kristen byla pro. "Tenhle účes jsem chtěla vyzkoušet už dlouho. Je to skvělé."

Že o radikálním sestřihu opravdu přemýšlela delší dobu, dokazuje rozhovor z roku 2014, v němž říká: "Chtěla bych si někdy oholit hlavu a nechat si na hlavu něco vytetovat. Ještě přesně nevím, co by to mělo být, ale promyslím to."

1020 8 a5ee5

Tak co, Kristen dojde i na to tetování? A už víš, co to bude? Nech se inspirovat v květnovém čísle ELLE. V úvodníku celá redakce prozrazuje, po jakém tetování touží. 

Galerie osobností, které si nechaly oholit hlavu a změnilo jim to kariéru. 

 

EBC promo