Cool InstaTrend: Mašle s logem ve vlasech

Fashion week v New York skončil a už je jasno, mašle ve vlasech budou trendy i na podzim. Na přehlídkách Tory Burch, Marchesa a dalších se mašle staly nedílnou součástí jednotlivých looků. Dobrou zprávou je, že nemusíte čekat na další sezonu, začněte mašle nosit už teď. Jsou hodně v kurzu.

Na Instagramu vznikl zcela nečekaně nový trend, který najdete pod hashtagem #chanelbow nebo #chanelribbon. Asi už tušíte, nejžhavějším doplňkem se staly mašle Chanel. Ty tenké, černobílé, které dostanete s nákupem na každé taštičce. Už žádný "bad hair day", stačí si culík omotat mašlí a máte během několik vteřin cool účes. Navíc hodně variabilní a snadno kombinovatelný s jakýmkoliv stylem oblečení.

alwaysjudging e606d
@alwaysjudging

Stylistka Pandora Sykes si Instagram podmanila svou momentkou z cest po Kolumbii, když si na pláži svázala modré vlasy bílou stužkou s potiskem Chanel. Blogerka Courtney Trop si spletla své růžové prameny mašlí po nákupu v butiku.

Jak získáte tento stylový doplněk? Nemusíte hned jet do nejbližšího butiku (Vídeň, Mnichov, Berlín) pro nejnovější kabelku nebo boty. Stačí, když si koupíte třeba paletku Coco Code Blush Harmony z jarní make-up kolekce, nový lesk na rty Rouge Coco Gloss nebo ahvičku Chanel No. 5 L'Eau a nechat si tyto beauty novinky zabalit do originální papírové taštičky, na kterou podle pravidel přijde právě černobílá mašle.

andreaslookbook 30b19

@andreaslookbook 

Že toužíte mít ve vlasech Dior nebo Hermés? Udělejte si o víkendu radost v Pařížské a stužku z nákupní taštičky si pak zapleťte do culíku nebo copu.

berenata 35077

@berenata

EBC promo