Cool účesy, které zvládnete za pár minut

Dokonalý uzel

Tímto účesem zkrotíte neposlušné vlasy raz dva. Budete potřebovat kartáč, dvě sponky, pomádu na vlasy, gumičku a jednu vlásenku. Všechny vlasy stáhněte do vysokého culíku, uhlaďte pomádou, zamotejte a zafixujte vlásenkou. Hotovo.

{YouTube}XLOnHk31HuI{/YouTube}


 Cop do culíku

Obyčejný culík? Nuda. Vyzkoušejte nový styl, který účes povýší o několik levelů výš. Stačí vám k tomu dvě gumičky, kartáč, konická kulma a lak na vlasy. 

{YouTube}g7-fdb1DlII{/YouTube}


 Vlny jako Kim Kardashian

Když chcete pořádný objem, vsaďte na vlny. Ne ty pevné, ale sexy volné, divoké. Vezměte si k ruce širokou konickou kulmu, kartáč, sprej s termoochranou a stylingový sprej pro zvýraznění textury (funguje je i sprej na plážové vlny). Nejdřív aplikujte termoochranu. Pak kulmou natáčejte širší prameny, snažte natáčet každý jiným směrem, jinak kýženého messy výsledku nedocílíte. Soustřeďte se hlavně na střední část vlasů, konečky úplně vynechejte. Nakonec texturu zafixujte stylingovým sprejem.

{YouTube}M8V-Jnhyeso{/YouTube}


 Bubble culík

Další skvělý způsob, jak z obyčejného culíku dostat cool účes. Pokud máte rovné vlasy, můžete okamžitě začít, když se vám vlní, nejdříve je vyžehlete pěkně dohladka. Všechny vlasy stáhněte do nízkého culíku, zafixujte gumičkou a vlasy uhlaďte pomádou (víc fixuje) nebo sérem na vlasy, aby se krásně leskly. Pak už podle tutoriálu natupírujte části culíku, vezměte si gumičky a vytvořte výsledný styl.

{YouTube}Gitojvnwjbc{/YouTube}


 Zapletený uzel

Krásný uzel z rovných vlasů, který se hodí do práce i na rande. Vlasy nejdřív navlhčete, důkladně pročešte, stáhněte do pevného culíku a zajistěte gumičkou. Aby vlasy nepoletovaly a více se leskly, uhlaďte je s pomocí tužícího gelu. Z culíku upleťte klasický cop, který na úplném konci zafixujte malou gumičkou. Trochu jej povolte a pak už jen stačí zatočit do pevného uzlu a zajistit jednou vlásenkou. Hotovo!

{YouTube}3V7Rzici1m4{/YouTube}

 

 

 

EBC promo