Cool účesy na každý den. Zn. rychlé

V ideálním případě bychom rády začaly den u oblíbeného kadeřníky. Chodit každé ráno "na foukačku" je sice super nápad, ale popravdě to zabere dost času. Když nemáte po ruce kadeřníka, spolehněte se na inspiraci z Instagramu a profi stylingové produkty, se kterým vykouzlíte cool účes během pár minut.

Abychom vám celý týden maximálně zpříjemnili, vybrali jsme pro vás sedm účesů, které zvládnete snadno a rychle.


PONDĚLÍ

sarasampaio 71746

Vlasy vyfoukejte přes kulatý kartáč do hladka, hřebenem udělejte perfektní pěšinku, poletující vlásky uhlaďte krémem nebo sérem a pak už stačí jen červená rtěnka a můžete začít nový týden.

foto: @sarasampaio


ÚTERÝ

lohairstylist be920

Nízký culík je na úterý super nápad. Co takhle ho oživit třemi copánky? Perfektní styl na druhý den.

foto: @lohairstylist


STŘEDA

abeautyhealthy 47ee9

Banana Bun vám půjde nejlíp třetí den po umytí, kdy mají vlasy tu správnou texturu. Stačí vám jen suchý šampon na objem a pinetka.

foto: @abeautyhealthy


ČTVRTEK

hoskelsa a6edb

Baví vás vlasy jako od moře? Je to jednodušší, než si myslíte. Stačí nastříkat do vlhkých vlasů sea salt spray a vyfoukat, ideálně s pomocí difuzéru. Hotovo.

foto: @hoskelsa


PÁTEK

GettyImages 598034684 14ec8

Casual Friday si přímo říká o krásný šáteček do vlasů. Svažte si vlasy do uzlu a ten omotejte kouskem barevného hedvábí. 


SOBOTA

the caroo 03232

Hurá, je tu víkend! Nelamte si hlavu kvůli vlasům. Prostě si vlasy zčešte do culíku a ten ozdobte mašlí s logem své nejoblíbenějších módní značky. 

foto: @the_caroo


NEDĚLE

aylahroberts1 ea422

Nestihla jste si včera umýt vlasy? Nevadí, sáhněte po suchém šamponu, dejte účesu pořádnou texturu. Aby to nebyla taková nuda, z pramínků kolem tváře udělejte tenké copánky, které ale nefixujte gumičkou, nechejte jejich konce volné.

foto: @aylahroberts1

 

EBC promo