Dárek: luxusní cestovní taštička pro každého

Můžete získat dárek nejenom praktický a hodnotný, ale přímo luxusní! Značka Kérastase připravila na léto cestovní kosmetickou taštičku jako pozornost pro každou zákaznici, která si zakoupí jakékoli dva přípravky Kérastase v salonech této značky.

Taštička navíc obsahuje šamponovou lázeň a intenzivní péči Kérastase z řady Age Recharge v praktickém cestovním provedení.

Léto, hlavní období cest za sluncem a odpočinkem, je již za dveřmi, a tak cestovní balení rozhodně přijde vhod. Taštičku z bílé kůže lze bez problémů doplnit dalšími přípravky a mít tak pohromadě vše, co na každé cestě potřebujete.
Přípravky v cestovní velikosti jsou v současné době trendem. Nejen že nezaberou téměř žádné místo v kufru či kabelce, navíc si je můžete bez problému vzít i na palubu letadla.

Nepřekračují totiž stanovený objem 100 ml a tak o ně při kontrole zavazadel rozhodně nepřijdete. Usnadní také cestování na víkendy a kratší služební cesty – můžete si s sebou vzít své oblíbené přípravky péče o vlasy a nemusíte přitom zavazadlo posílat k odbavení a omezovat tak své pohodlí na cestách.

Řada Age Recharge působí na vlasy proti vlivu času. Výzkum totiž ukázal, že vlas stárne stejným způsobem jako pokožka. Přípravky Age Recharge dokáží vlasy i vlasovou pokožku „nabít“ energií a vitalitou a působit tak proti vlivu času. V taštičce naleznete šamponovou lázeň Bain Age Recharge revitalizující vlasy i vlasovou pokožku a zpevňující masku Age Recharge obnovující vnitřní strukturu vlasů.
Pokud tuto řadu již znáte a používáte, asi není třeba říkat více. V opačném případě je tento dárek dokonalou příležitostí k vyzkoušení a doplnění řady vašich stávajících oblíbených přípravků.
Salony Kérastase, kde můžete taštičku získat, najdete na Klubkerastase.cz

REKLAMA