#ELLEBeautyCrush: Nejlepší péče a styling pro letní sexy vlasy

Každý kadeřník vám potvrdí, že je na léto dobré změnit styling a rovnou i péči. Důvod je jasný. Sluníčko, slaná mořská i chlorovaná voda totiž s vlasy dělají divy. A ne zrovna takové, o které by někdo stál. Změna barvy, drsný povrch, permanentní rozcuch, ale přesně takový, jaký nikdo nechce ani v nejdivočejších snech. A přitom stačí málo.

Do své letní kosmetické výbavy si zařaďte speciální styling a péči, která ochrání před ztrátou barvy i lesku, dodá vlasům tolik potřebnou hydrataci, výživu a ještě udělá sexy vlny, nebo naopak vyrovná neposlušné prameny. Kde najdete ty nejlepší produkty, na které se můžete celé léto spolehnout? Neexperimentujte a rovnou sáhněte po Bamboo Beach od Alterny. Tato osvědčená klasika každý rok přichází s novým, inovovaným složením, kterému pořád dominují výtažky z bio bambusu pro posílení a pružnost a technologie, která fixuje barvu ve vlasech. Ne náhodou ji najdete u každé kosmetické redaktorky od Ameriky po Austrálii.

Co je v řadě letos nového? Celá je v zářivých oranžových odstínech a to včetně ikonického spreje Ocean Waves na plážové vlny. Ten je rozhodně must-have pro všechny vlasy. Dělá úžasnou texturu, vlny vypadají maximálně přirozeně, mají objem a přitom neobsahuje vysušující slanou vodu jako jiné spreje na plážové vlny.

Kdybyste si měli pořídit už jen jeden produkt, pak si rozhodně vyberte minutovou masku pro opravdu hloubkovou regeneraci. 1 Minute Recovery Masque funguje stejně jako after sun na tělo. Když jí budete používat pravidelně, budete mít vlasy ještě lepší než před létem. 

V letošní limitované řadě najdete taky stylingový balzám Bamboo Beach Breeze Dry Balm, který zkrotí veškeré stopy po krepatění a zdůrazňuje přirozené vlny a lesk ve spreji Bamboo Beach Sunshine Spray. Ten kromě toho, že dá vlasů sexy lesk, je taky ochrání před sluníčkem i slanou a chlorovanou vodou a ještě je krásně provoní.

EBC promo