GUIDE: PÉČE O VLASY V LÉTĚ

Jak o vlasy pečovat během pobytu na pláži nebo u bazénu a následně i poté, co slunce zapadne? Na tuhle otázku jsme se zeptali kadeřnice Aleny Poláčkové ze salonu Lorma a současně také vítězky kategorie Dámský komerční účes Praha na letošních Schwarzkopf Hairdressing Awards. Ta pro vás vybrala ty nejlepší produkty na českém trhu.

ALTERNA BAMBOO BEACH SUMMER OCEAN WAVES
Funguje jako vyživující ochranný štít na vlasy. Nasprejujte těsně před pobytem na slunci do mokrých (můžete i do suchých) vlasů od kořínků ke konečkům. Posléze necháte vlasy lehce uschnout a rukama vytvarujete požadovaný beach look díky jeho lehce tužícímu efektu. Během celého dne vlasy průběžně osvěžujte.

ocean_waves

ALTERNA BAMBOO BEACH SUMMER SUN RECOVERY SPRAY
Ideální pro použití po celodenním plavání v bazénu i občasném slunění. Aplikujte ho do ručníkem vysušených vlasů jako první pomoc pro vlasy poškozené sluncem. Tento bezoplachový kondicionér má dvě složky, které musíte před použitím důkladně protřepat. Jednotlivé prameny se díky němu snadno rozčesávají a barva vlasů je výraznější díky bio rostlinným výtažkům.

summer_sun

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC SUN PROTECT: OCHRANNÝ OLEJ 
Hloubkově pečuje o sluncem namáhané vlasy bez jejich zatížení a zároveň je chrání před poškozením vlivem UV záření a volných radikálů. Vlasy tak budou plné lesku a zdravé na pohled. Lze aplikovat jak na ručníkem vysušené, tak i na suché vlasy. 

oil

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC SUN PROTECT: OCHRANNÝ ŠAMPON PRO VLASY VYSTAVENÉ SLUNCI 
Vhodný pro každodenní čištění vlasů a pokožky před opalováním i po něm. Jemné složení šetrně čistí a hydratuje sluncem namáhané vlasy a pokožku hlavy. Zároveň pomáhá zabraňovat poškození způsobeným slunečním zářením, slanou vodou a dalšími vnějšími vlivy, a to díky antioxidantu vitaminu E, který neutralizuje volné radikály. Výsledkem jsou osvěžené vlasy plné zdravého lesku.

shampoo

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC SUN PROTECT: KONDICIONÉR NA OCHRANU VLASŮ PŘED SLUNEČNÍM ZÁŘENÍM 
Tento kondicionér ve spreji bude vaším perfektním společníkem v období léta. Pomáhá chránit vlasy tím, že redukuje efekt UV záření a minimalizuje poškození vlivem slané vody, písku a ostatních vnějších vlivů. Usnadňuje rozčesávání sluncem namáhaných vlasů a hydratuje je. Je vhodný pro každodenní použití. Pro zdravě lesklé a sluncem políbené vlasy. 

condi

SCHWARZKOPF PROFESSIONAL BC SUN PROTECT: OCHRANNÁ VLASOVÁ KÚRA PO OPALOVÁNÍ
Tato ochranná vlasová kúra byla speciálně vyvinuta pro péči o vlasy vystavené slunci. Intenzivně regeneruje, zklidňuje a osvěžuje vlasy, obnovuje jejich pružnost a usnadňuje rozčesávání. Inovativní textura se po nastříkání do dlaní rozpustí a umožní tak složkám snadněji proniknout do vlasu. Pro regenerované vlasy plné lesku a života. 

maska

EBC promo