Letní must-have: látkové čelenky do vlasů

Chaotická rána, během kterých se stihnete sotva snídat nebo dlouhé zírání do zrcadla před strašně důležitým rande s tím novým, úžasným klukem. Dva extrémy, které dokáží pořádně zamotat hlavu. Co si udělám s vlasy? Narovnat? Navlnit? Nechat jen tak? Svázat do culíku? Nebo si uplést copánky? Nestresujte se s tím. Žhavý trend letošního léta je jasný.

Vše, co opravdu potřebujete, je čelenka. Buď pěkně široká, ideálně z barevného hedvábí nebo jednoduchá černá sametka, kterou jste vloni nosila kolem krku.

Inspirovat se můžete na přehlídkách haute couture i prêt-à-porter. Ty nejhezčí jsme samozřejmě objevili v Paříži. Libanonský designér Elie Saab poslal na molo modelky se širokými čelenkami v barvě šatů. Francouz Giambattista Valli vsadit na bílé tenké šátečky omotané kolem hlavy a svázané jednoduchým uzlem pod nízko posazeným culíkem. U Schiaparelli zase vedou minimalistické sametky. Stejně jako v New Yorku u značky Erdem. Patříte-li mezi si odvážné, zkuste tuto sezonu lesklý latex po vzoru přehlídek Louis Vuitton a Maison Margiela.

EBC promo