REKLAMA

Mikádo jako Sienna Miller & jak na to!

REKLAMA

1. Casual a stylově, přílet na letiště a účes stále drží
Vhodné pro postupně sestříhané vlasy, nejlépe s ostříhanou patkou. Tímto stylingem dosáhnete efektu velmi krátkého střihu. Oddělte vrchní sestříhanou část a zbytek vlasů sepněte pevně k hlavě (culík na krku, drdůlek v zadní části). Pokud chcete mít patku nadýchanější, předkloňte se a naneste pudr ve spreji (například Drynamic, Sebastien Professional). Díky tomuto produktu dosáhnete v délkách pevnější textury a tím jej můžete jakkoli tvarovat.

1 2 6dfe4

2. Neposedné copánky
Ve správném podání jsou copánky opět luxusní ozdobou jak na červeném koberci, tak na party. Před jejich splétáním naneste do délek vosk a trochu tužidla. Při konečném looku pak bude okolo hlavy méně poletujících vlasů. Nezapomeňte nakonec povytahovat po stranách dva, tři pramínky, trocha nedbalosti je IN. Pokud copánky nejsou vaše silná stránka, zkuste jen vlasy "twistovat". Když budete brát jen menší pramínky a zamotávat je, ve finále to bude vypadat skoro jako copánky.

3 1 abea2

3. Ležérní mikádo na den i na party
Sienna má nad čelem vždy "vlnu" (vlasy nadzdvihnuté alespoň v části kolem pěšinky). Je to skvělý trik na prodloužení obličeje nebo na zvýšení nízkého čela. Účes natáčejte velkou kulmou jen v délce a konce nechávejte rovné. Následně vlasy pročesejte, to jim dodá přirozenosti. Pozor, pokud se chcete vyhnout mikádu, které bude vypadat jako helma, je dobré mít prostříhané spodní linie účesu, konečky jemně rozdělte prsty a nalakujte. Použijte lehčí laky na vlasy jako je třeba Wella SP Perfect Hold.

2 1 2a3e1

4. Jako Grace Kelly
Poctivá foukaná Vám vydrží i několik dní. Kupte si domů více kulatých kartáčů. Já mám oblíbené dřevěné, které mají dvojí vrstvu v kombinaci štětin a ostnů. Je s nimi jednoduchá manipulace. Rozdělte si vlasy na několik sekcí a každou vyfoukejte kartáčem zcela do sucha. Nechte kartáč na prameni, alespoň tak dlouho, dokud vlas nevychladne. Objemu dosáhnete, když do vysušených vlasů ručníkem nanesete tužidlo. Doporučuji tekuté s rozpašovačem Perfekt Setting, Wella Professionals.

5 1 ae7c2

5. Ležérně stažené vlasy
Pokud nestíháte vyhrát si s foukanou, doporučuji tento "express" styling. Před stažením vlasů do mikáda aplikujte dvousložkový Trilliant, Sebatin Professional a profoukejte vlasy studeným vzduchem - vlasy budou třpytivé. Upevněte vlasy sponkami v zadní části a nezapomeňte povolit přední konturu vlasů, abyste vytvořila strukturovaný objem. Barvené blondýnky, pozor! Tento účes vypadá lépe bez odrostů a s hezky probarvenou konturou hlavy.

1 1 ace14

6. styling alá 70. léta
Vlasy vyfoukejte v předklonu a rozdělte nepravidelnou pěšinkou a uhlaďte délky plochým kartáčem, aby se co nejvíce narovnaly. Při foukání kartáčem netahejte vlasy dolů, ale pročesávejte do stran s lehkým náklonem hlavy. Žehličkou pak zahněte nepravidelně některé konce do stran. Prameny pak zafixujte vlasovým sprejem Shaper Zero, Sebastian. Nechte sprej zaschnout, a pokud chcete mít účes pohyblivější, vlasy zlehka pročesejte kartáčem. Tento účes bude lépe fungovat na sestřihaných koncích.

 

4 1 8159c

 

Více info vám rádi dají v salonu New You (www.newyou.cz)

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Sledujte nás na Instagramu @elleczech

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA