REKLAMA

Nejpoutavější zimní vlasové trendy, ze kterých vás bude mrazit

REKLAMA

 

TEKUTÉ SKLO

Vzorem vám může být Cher, Kim Karadshian či Naomi Campbell... Pěšinka uprostřed a vlasy krásně uhlazené do jednoho dokonalého lesklého celku. Tento účes krásně rámuje obličej a působí až tekutým dojmem. Stačit vám bude kvalitní péče, která dodá lesk a hydrataci a žehlička na vlasy. 

 

 

ICE ICE BABY 

Chladné tóny jsou na zimu jako dělané! Ať už jste blond nebo ne. Tento nádech je velice elegantní a se zajímavý sestřihem s ním budete cool po celou sezonu. Jen si nezapomeňte pořídit šampon s fialovým pigmentem, ať vám tento odstín vydrží déle, než jen pár umytí.  

 

NAHORU A DOLU 

Čím větší, tím lepší! Je to šedesátková klasika, která nestárne. Vlasy na temeni natupírujte a nebojte se použít spoustu laku. Pro dokonalý dojem s tohoto mega objemu pak použijte šátek či čelenku. A nakonec nezbývá, než se rozhodnout, zda své kadeře navlníte nebo narovnáte. 

 

 

THANK U, NEXT  

Věděli jste, že pokaždé, když si někdo udělá tento účes, Arana Grande někde v Kalifornii zatleská radostí? Ne, vážně! Není to nic těžkého. Jednoduchý culík na temeni z části vlasů zvládnete i sama doma a získáte vždy hodně muziky za málo peněz. Nikdy nevyjde z módy a zdá se, že je nyní více trendy než kdy jindy, a to i díky slavné zpěvačce... 

 

 

NEKONTROLOVATELNÁ DIVOKOST 

Možná, že se budete zprvu trochu obávat použít difuzér, ale jakmile to zkusíte... there is no going back! Vaše vlasy budou skvěle doplňovat ryzí temperament a nezkrotnou povahu – nebo tak alespoň budete působit. Pokud nedosáhnete požadovaného tvaru, můžete účes doladit kulmou či žehličkou.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA