Ostříhejte se! 30 důvodů, proč mít kratší vlasy

Není žádným tajemstvím, že je bob nejžádanějším střihem letošního roku. Ano, celého roku, protože se ve velkém objevoval i na přehlídkách na sezonu podzim - zima 2017/2018. Takže se nemusíte bát, že bude brzy out. Nebude.

Proč si všichni zamilovali právě tento sestřih?

Důvodů se nabízí hned několik. Tím nejhlavnějším je samozřejmě fakt, že bob je zkrátka sexy. Z toho vyplývá všechno ostatní. Dá se stylovat na tisíc a jeden způsob, sluší opravdu každému bez ohledu na tvar obličeje nebo věk (ne, že bychom to museli řešit, ale je přinejmenším dobré o tom vědět) a prakticky nikdy vás neomrzí. Navíc se hodí pro každý typ i kvalitu vlasů, což se o většině střihů říct nedá.

Celebrity i některé modelky, které to s vlasy mají jinak dost komplikované, protože jim smlouvy nedovolují měnit barvu ani délku, si nechávají ustřihnout desítky centimetrů vlasů a následně se chlubí novou image na Instagramu. Stejně to mají i kadeřníci. Kratší vlasy zbožňují všichni. Bez přehánění. Tento trend nabírá každý den na obrátkách a vlna jeho popularity narůstá do obřích rozměrů. Chcete na na této cool vlně svézt taky?

Není nic jednoduššího. Nejdřív si prohlédněte naší fotogalerii, ve které najdete 30 účesů podle Instagramu, zvedněte telefon, zavolejte svému oblíbenému kadeřníkovi a hurá do toho. Nebudete litovat.

mila jovovich a1a4d

EBC promo