Přírodní péče na vlasy, o které byste měli vědět

Bylinky a koření nepatří jen do kuchyně, ale to už všichni víme. Jsou skvělé taky na pleť i vlasy. Koriandr, šafrán, ale i pelargonie, kokosový olej, to vše vlasy milují. Dobrá zpráva je, že nemusíte nic sami míchat. To už udělali ti nejlepší experti na vlasy spolu s botaniky a pěstiteli těch nejkvalitnějších bylinek a květin. Výsledek? Veganská vlasová péče Botanicals Fresh Care od L'Oreál Paris, ze které budete nadšeni.

Proč byste jí měli mít ve své koupelně? Najdete v ní přesně to, co vaše vlasy potřebují. Ať už jim chybí lesk, jsou suché nebo neustále řešíte jejich lámání. Kromě toho, že péče krásně voní, hlavně funguje díky nejkvalitnějším přírodním výtažkům. Neobsahuje silikony, parabeny ani umělá barviva.

Koriandr pro křehké a lámavé vlasy

paillasse coriander 601be

Co má společného koriandr a vlasy? Hodně! Stačí z jeho semínek vylisovat olej a máte super ingredienci, která umí zastavit lámání, výrazně zlepšit kvalitu vlasů a ještě jim dodat sílu. Koriandr je skvělá bylinka, prokazatelně detoxikuje a ještě navíc zklidňuje. Objevte sami na svých vlasech jeho účinky. Stačí sáhnout po zelené řadě Strength Source od L'Oreál Paris a uvidíte sami. Must-have produktem je speciální elixír Strength Potion, který nanášejte do délek jako ochranný štít před každodenní zátěží, která vlasy oslabuje a ty se pak lámou. Když dáte pár kapek ke kořínkům, dodáte jim potřebnou sílu, aby vlasy mohly růst krásné, zdravé a silné.

Pelargonie pro lepší barvy a větší lesk

paillasse geranium c3f91

Potřebujete oživit barvu svých vlasů a ještě dodat maximální lesk? Na to nejlíp funguje esenciální olej z pelargonií. Když se k němu přidá ještě kokosový a sojový olej, dostanete naprosto ideální kombinaci. Řada Radiance Remedy hydratuje a výrazně usnadňuje péči i následnou úpravu. Kromě šamponu a kondicionéru obsahuje řada taky hydratační masku a bezoplachovanou péči ve spreji, která dodá okamžitý lesk. Používat ho můžete kdykoliv během dne, když dostanete pocit, že potřebujete mdlému účesu dát sexy odlesky. Navíc vlasy krásně provoní s pomocí jasmínu, růže, levandule a samozřejmě pelargonie.

Světlice barvířská pro suché vlasy

paillasse safflower rvb 7bc2e

Světlice barvířská nebo taky nepravý šafrán je úžasná bylinka, kterou vaše vlasy nutně potřebují. Zejména ty suché. Její účinky znali už ve starověkém Egyptě i Mexiku. Olej ze semínek je plný vitamínu E, omega 6 a 9 a navíc ještě vlákniny. Kromě toho, že se používá jako přírodní barvivo, chrání vlasy před dehydratací a úžasně vyživuje.

Jakmile začnete pravidelně používat šampon a pečující balzám z řady Rich Infusion, rychle uvidíte rozdíl v kvalitě svých vlasů. Jednou za týden si udělejte masku, která vlasy krásně zjemní a vyživí. Jako SOS péči si do své kosmetické poličky pořiďte ještě zjemňující krém, který se dá použít na mokré i suché vlasy. Prostě vždy, když si řeknou o extra dávku péče nebo potřebují zkrotit.

Chcete vědět víc o všech produktech a konceptu Botanicals Fresh Care od L'Oreal Paris?
Podívejte se na stránky www.botanicalsfreshcare.cz

EBC promo