Proměny Sarah Jessiky Parker

Hvězda seriálu a filmů Sex ve městě si pro svůj neopakovatelný styl v oblékání a účesech našla ve světě miliony fanoušků. Všichni sledují, co si zítra oblékne a jak se učeše.

Prohlédněte si s námi několik jejích proměn.

Rok 1998: Odstartováno. Na světě se zrodila Carrie Bradshaw se záplavou kudrnatých blonďatých vlasů. Přirozené růžové tóny na rtech a na tvářích, černé oční linky jsou pro ni to pravé. Dodnes jim zůstala věrná.
Rok 1999: Sarah Jessica Parker alias Carrie našla svůj módní styl, který se neobejde bez vysokýchpodpatků a úchvatných doplňků.

Rok 2001: SJP získává jedno ocenění za druhým. Na Screen Actors Guild Awards si odnesla cenu za nejlepší herečku. V líčení opět dominuje růžová. I v rovných vyžehlených vlasech vypadá nádherně.
Ve stejném roce přistoupila k razantní změně a zkrátila vlasy. Opět je má zvlněné, tentokrát však s výtazným hnědým odrostem.

Rok 2004: SJP získala další Zlatý glóbus. Pro slavnostní událost si nechala obarvit vlasy na hnědo. Prosvětlené jsou jen několika zlatými pramínky.
Rok 2005: V kinech běží film Základ rodiny. Během propagačních cest k snímku vypadala fantasticky. Fotografie, na kterých má krásně lesklé hnědé vlasy v čokoládovém odstínu, obletěly svět.

Rok 2006: Sarah Jessica Parker znovu zazářila na Zlatých glóbech. Objevila se tu s vysoko posazeným drdolem ozdobeným módními čelenkami. V jejím make-upu opět vládly růžové barvy.
Ještě tentýž rok se stala blondýnkou. Vsadila na dlouhé vlasy a měkké vlny. A k radosti nás všech tento rok kývla na natáčení filmové verze Sexu ve městě.

Rok 2008: SJP se na slavnostním uvedení DVD filmu Sex ve městě proměnila v Audrey Hepburn. K tomu patří elegantní drdol, výrazné oční linky a samozřejmě diamantové náušnice.
Dnes: Tak, jak ji známe nejlépe – SJP s dlouhými zvlněnýmiblond vlasy s hnědým odrostem a přirozeným make-upem v růžových odstínech.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA