REKLAMA

Vlny jako od moře

REKLAMA

Když jste u moře, stačí slaná voda a slunce a získáte přirozené, lehce rozcuchané sexy vlny. Právě tenhle účes letos ovládl i módní mola a ulice, proto to přehánějte se stylingem a dopřejte si sexy volnost.

Lehké vlnobití pomocí žehličky

Vlny si přitom velmi lehce vytvoříte pomocí žehličky. Podle vlasového stylisty Marka Syřiště ze studia Wella do ní stačí uchopit jednotlivé prameny u kořínků, otáčet zápěstím o 360 ° a plynule ji protáhnout až ke konci. Důležité je ale nepolevit a neustále rukou točit, jinak se část pramene nezvlní.

Jednoduše vlny

Pokud si na žehličkové vlnění netroufáte – nebo zrovna žehličku nemáte u sebe – zkuste ještě jednodušší metodu. Do umytých, lehce prosušených vlasů naneste pěnové tužidlo (například ultralehká pěna Whipped Créme Sebastian, 690 Kč, případně můžete použít Sprej pro kudrnaté vlasy Curl Defining Spray Mark Hill 390 Kč nebo Beach Curl Spray Toni&Guy 460 Kč) a zlehka je promačkejte.

Buď je můžete nechat jen tak uschnout, nebo vyfénovat, aby získaly větší objem. V tom případě je dobré prameny párkrát zase promačkat prsty. Pro zafixování si nastříkejte do rukou lak a opět vytvarujte vlny.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA