3 KULTOVNÍ PRODUKTY, KTERÉ SE STOPROCENTNĚ VYPLATÍ ZNÁT!

Pleťový olej Olio Lusso, Rodin: „Nemohla jsem na trhu najít kosmetiku, která by mi vyhovovala,“ říká Linda Rodin, zakladatelka značky a vynikající stylistka Linda Rodin. „Proto jsem se rozhodla udělat něco svého. Mixovala jsem oleje tak dlouho, dokud nevznikl ten správný produkt.“ Prvním výrobkem a absolutní hvězdou značky je luxusní pleťový olej Olio Lusso tvořený 11 esenciálními oleji. Pouhé tři kapky váš obličej ( i krk) rozzáří, vypnou a vyživí. Olej miluje Jennifer Lopez, Cindy Crawford, Gwyneth Paltrow i Kate Moss. Koupíte ho ve studijích Bomton (www.bomton.cz).

Rodin olio lusso Luxury Face Oil kopie e390b

956 Linda Rodin style woman 13 d889d
Odličovač Cleanser, Eve Lom: Eve Lom je jednou z nejznámějších a nejuznávanějších kosmetiček na světě. Narodila se v Československu, v roce 1968 v pouhých osmnácti utekla do Paříže, kde se vdala za anglického herce Herberta Loma. Usadili se v Hollywoodu, kde se seznámila s uznávanou odbornicí na pleť Georgette Klingerovou. Právě ona ji inspirovala k tomu, aby se stala kosmetičkou. Eve byla doslova fascinována terapeutickou stránkou krásy, začala pronikat do tajů lymfatické drenáže, osteopatie, výživy. Po nějakém čase se s manželem přestěhovali do Londýna, kde si v roce 1983 otevřela vlastní salon. O tři roky později představila svůj legendární multifunkční odličovací balzám na bázi aromatických olejů, který za 29 let své existence získal nespočet ocenění a zástupy oddaných fanoušků včetně celebrit a beauty editorů po celém světě. Časopis Vogue jej dokonce označil za nejlepší odličovač na světě. Koupíte v Ingredients (www.ingredients-store.cz, @ingredients_store)

Cleanser with Cloth reflected kopie 2c607

Eve Lom Outside kopie 045c6

Doplněk stravy The Super Elixir: Zelený prášek obsahuje ty nej ingredience, díky kterým se budete cítit a vypadat mnohem lépe. Tip: dvě lžičky tohoto zázraku smíchejte ráno s kokosovou vodou nebo ho na snídani přisypte do smoothie. „Přála jsem si vytvořit unikátní produkt, díky kterému nebude potřeba používat žádné další doplňky stravy,“ říká supermodelka Elle Macpherson, která tento produkt společně s doktorkou Simone Laubscher vymyslela. „Já už se bez něj neobejdu,“ říká vizážistka Kateřina Brans. „Je to kvalitní a chytrá varianta, která mi pomáhá udržet fyzickou rovnováhu. I děti mi to upíjí, říkají tomu Shrekova limonáda.“ Vyváženou směs 45 klíčových ingrediencí včetně živých zelených potravin se zásadotvorným účinkem (mladý ječmen, alfalfa, spirulina), čínských bylinek, probiotik, trávicích enzymů a japonské houby maitake, kteráí má silný protirakovinný účinek, koupíte v Ingredients. 

SUPER ELIXIR kopie 3d190

aefff96bb0b7b696f4c769ad4c88bcee 6a483