3 VYCHYTÁVKY NA RTY

Legendární fixatér rtěnky Lipcote je konečně i u nás! Lipcote vznikla v Anglii před 50 lety a od té doby si jej zamilovala apousta vizážistů i celebrit. Dokonce získal několika ocenění Awards. Co umí? Zafixuje a ochrání každou rtěnku před otěrem a rozmazáním kontur, nalíčené rty se neobtiskují na skleničky, prodlouží výdrž rtěnky na několik hodin, rychleschnoucí složení promění rtěnku v neslíbatelnou. Rty budou perfektní, matné a hedvábné. Jak se používá: naneste rtěnku a rty obtiskněte do papírového ubrousku. Postup opakujte ještě jednou. Na rty včetně kontur naneste rovnoměrně fixatér a rty nechte mírně otevřené dokud nezaschne. Pokud chcete použít lesk na rty, naneste jej až nakonec. Koupíte na www.krasa.cz za 249 Kč.

NewLipcote 023 e7293 

 

Balzámy na rty Baby Lips Winter Magic, Maybelline NY. Super na zimu. Obsahuje aloe, med a bambucké máslo, takže budou vaše rty chráněné, hydratované a krásné. Je ve třech odstínech - červený Sweet Apple, nude s vůní Hot Cocoa a růžový s vůní Sugar Cookie. Za 80 Kč.

IMG 7130 b2ab7

 

Rtěnka Rouge Edition Velvet, Bourjois je prostě božíííí! Skvěle drží, je krásná (s matovým efektem v sytých odstínech), jednoduše se nanáší a ani moc nestojí (329 Kč).

RAL VELVET CLOSE 15 det 73b63

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA