7 beauty produktů, které si přivezte z Milána

DolceGabbana Aurealux Cream 5c701

Když před dvěma lety módní značka Dolce&Gabbana představila Aurealux Cream, stal se z něj okamžitě bestseller a nezbytný krém většiny kosmetických redaktorek, modelek a celebrit. Proč? Funguje. Opravdu a viditelně. Skvěle hydratuje, zjemňuje a hlavně dodává pokožce jas, jako byste v hlavě rozsvítili žárovku. Jeho kouzlo hledejte ve složení, které v sobě kombinuje zlato, amino kyseliny a polypeptidy.


Kiko Milano Divine Tone 5dac8V obchodech Kiko Milano bývá neustále dost plno a všichni plní černé nákupní košíčky po okraj. Proč? Za pár eur tady dostanete super líčidla. Jejich kolekce se neustále obměňují, rozšiřují, vylepšují, ceny přitom zůstávají na takové úrovni, že vůbec nemusíte mít špatně svědomí, když si koupíte hned několik řasenek, pudrů, štětců a rtěnek. Kosmetická redaktorka si tam před pár dny pořídila konturovací sadu plus super štětec, dva pudry - baked powder a jeden rozjasňující, řasenku pro mega objem, další červené rtěnky, 3D hydratační lesk a hydratační sérum Divine Tone, které chrání před znečištěným městským vzduchem a okamžitě rozjasňuje. Můžete ho nosit samostatně nebo pod make-up. Absolutní must-have.


10 Corso Como 8fd41

V 10 Corso Como bychom vydrželi celé hodiny a hodiny. Ne, nejsme totálně závislí na nakupování, ale je tu opravdu z čeho vybírat, na co se dívat a nemluvě o atmosféře. Prostě se tady cítíme skvěle. Vedle úžasného módního oddělení tu najdete i beauty sekci se super výběrem niche parfémů a péče o pleť. Až budete mít v košíku něco od Dr. Sebagh (sice není Ital, ale jeho péči prostě musíte mít), tak si jako suvenýr odneste samotnou vůni 10 Corso Como, která vznikla na konci 90. let. Když milujete vůni santálového dřeva, je přesně pro vás.


Roberts Acqua di Rose d009e

Olivovým olejem jsou Italky stejně posedlé jako růžovou vodou. Najdete ji na každé kosmetické poličce. Jakou si pořídit? Třikrát destilovanou Acqua di Rose od Roberts. Historie tohoto produktu sahá až do roku 1843. Dneska má značka i micelární vodu, plno krémů, čistící ubrousky a gel. Klasické tonikum si určitě přibalte cestou zpátky do kufru.


Acqua di Fior dArancio Santa Maria Novella 77c9f

Druhou lahvičku, bez které z Itálie určitě neodjíždějte, je Acqua di Fior d'Arancio od Santa Maria Novella. Vintage balení v sobě ukrývá skutečný poklad - květinovou vodu bez alkoholu s obsahem eseciálního olej z květů pomerančovníku. Okamžitě osvěžuje, zklidňuje a zjemňuje pokožku.


perlier pink peony body cream 25796

Skvělý tělový krém si kupte od italské značky Perlier, krásně se roztírá, hydratuje a vyživuje pokožku od hlavy k patě. Navíc nádherně voní po růžových pivoňkách.


Automobili Lamborghini 45cb5

Na Lamborghini slyší všichni kluci, bez rozdílu věku. Takže až budete hledat ideální dárek, koukejte se právě po tomto logu. Ne, nepředpokládáme, že mu přivezete nové auto, ale jeden z pánských parfémů značky Automobili Lamborghini udělá neméně velkou radost. Na výběr jsou čtyři L1 s dominantním tabákem, pepřem a kůží; L2 s citrónem, levandulí a břízou; v L3 se mísí vetiver, patčuli se šafránem a fialkou a L4 voní po bergamotu, vzácných dřevech, kardamonu a kadidle.

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA