BEAUTY HOT NEWS

Včera jsem dala na Facebook a Instagram tvářenku z jarní kolekce Chanel a vzbudila takový ohlas, že jsem se rozhodla ukázat vám z kosmetických novinek mnohem víc. Tady jsou. Už aby bylo jaro, co? ,)

Tady je ta tvářenka. Je tak boží, že si ji snad na tvář nikdy nedám a budu na ni jen koukat a koukat :)

FullSizeRender b2146

  

Stíny ENJOY od Guerlain dodají vašemu oku jiskru. (mimochodem, taky se mi je nechce zkoušet, ať je neponičím :) Užijte si je.

MASP16 208 W LR 14298

Bacha, tohle nejsou makronky, ale novinka od Clinique. Z jedné strany je sladká exfoliační emulze a z druhé  hydratující balzám. Po ošetření budou vaše rty okamžitě k zulíbání. Kiss! 

CL111322p Ev col SIMP f4856

Tak a jedeme dáál. Gelová tvářenka od YSL (mají dva odstíny) mi přijde taky úžasná. Jen pozor při nanášení. Přecizně ji rozetřete a pak si hned umyjte ruce. Tvářenka je krásně přirozená, ale pokud ji nanesete špatně nebo pomalu, může udělat fleky. Chce to cvik, ale efekt je super. 

Snímek obrazovky 2016 01 13 v 17.10.45 61874

 

A další tvářenka. Tentokrát kulatá, tentokrát od Lancôme. Totální návrat do dětství: vypadá jako pouzdro na bonbonky, ilustrovaná holčička s balónky je téměř k sežrání. Nanáší se prsty, snadno se roztírá a na pleti působí jemně a přirozeně. Mňam! 

lancame hd 05 bis 386b3

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA