Beauty vychytávky na Vánoce

Sázka na jistotu? Ikonický olejíček Midnight Recovery Concentrate od Kiehl's. Ten milují naprosto všichni. Během noci regeneruje pleť, ta po probuzení vypadá naprosto skvěle. Zářivější, plná energie a mladší (což v party sezoně potřebujeme všichni).

midnight recovery concentrate 1 c2e08Komu uděláte radost? Všem! Pořiďte tento super produkt mamince, sestře, kamarádce, prostě komukoliv. A nezapomeňte na jedno balení pro sebe.

Chcete ještě k nákupu dostat dárek? Nakupte v obchodech nebo v e-shopu Kiehl's nad 1500 korun, použijte kód ELLE2016 a dárek je váš.

{YouTube}SkRPbhZqKC8{/YouTube}

Nebaví vás, že si váš kluk při každé návštěvě koupelny "půjčuje" váš krém? Máme pro vás skvělý tip ...


Předejděte nemilým překvapením a hádkám o krémy a pořiďte mu rovnou celou pánskou sadu. Kiehl's toho mám pro kluky každého věku opravdu hodně, např. úžasnou "modrou" řadu. Ta nejenže vypadá opravdu dobře, ale hlavně funguje.

12 02 03 mens 049 rgb 1 d2124

Co z řady Facial Fuel vybrat? Ideálně super trojku - čistící gel na obličej (protože mýdlo opravdu není cool), tyčinku na oči Facial Fuel Eye De-Puffer (tmavé kruhy a opuchlé kruhy klukům nesluší) a hydratační krém Facial Fuel (funguje jako energy drink na pleť). Když už budete vybírat v pánském oddělení, podívejte se taky na krém na holení a péči po holení.

{YouTube}3OnL7M0_8C0{/YouTube}

Máte ve svém okolí opravdovou beauty junkie? Víme, co jí zaručeně udělá obrovskou radost ...


Urban Decayletos způsobil skutečnou revoluci mezi rtěnkami. Čím? Představil rovnou 100 odstínů ve všech možných texturách, takže tu pravou najdete snadno. Vlastně ne jednu, ale rovnou několik, které musíte nutně mít. Hledejte právě mezi rtěnkami Vice, nemůžete sáhnout vedle. Snadno najdete hned několik odstínů pro svojí kamarádku.

vice lip stand rainbow tips 1 35d0c

Jaké odstíny nesmí ujít vaší pozornosti? Mezi krémovými texturami sáhněte po číslu 69, je to klasická rudá s jemně růžovými podtóny, které lichotí každému tóny pleti. V přirozených barvách se podívejte na odstín Carnal, středně intenzivní nude odstín. Krásná je rtěnka Vice Bruise, vínový odstín v poloprůsvitném provedení. Mezi matnými vyberte ultra cool odstín Blackmail, je to hodně tmavá vínová, které na rtech vypadá úžasně.

{YouTube}pQFIazaZbME{/YouTube}

Pořád vám chybí dárek ten jeden poslední dárek? Víme, co zaručeně zafunguje i na ty hodně náročné kosmetické fanatičky ...


Dobrá řasenka se vždycky hodí a co teprve ta skvělá. Urban Decay Perversion umí vykouzlit během pár vteřin tak úžasné řasy, že jí už nikdy nedáte z ruky. Pořiďte jí svojí nejlepší kamarádce nebo sestře, která se vás pořád ptá, co má používat. S tímto líčidlem bude mít naprosto jasno.

92260 perversion mascara r1 45eb6

V čem je tak úžasná? Umí dodat objem, prodloužit a pořádně zvýraznit i ty nejmenší řasy. Její krémová textura se lehce nanáší a hlavně drží celý den. Vždycky nanesete to správné množství, ani málo, ani moc. Prostě přesně tak, aby oči zazářily v celé své kráse. 

{YouTube}4JkMAjt7yyQ{/YouTube} 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA