Jak probíhá focení?

Každé číslo začíná poradou, kde si řekneme, o jakých tématech bychom rádi psali. Do dubna jsme si mimo jiné schválili rtěnkový speciál, který jsme chteli celý fotit - modelku s různě namalovanými rty i produkty, čili (překvapivě) rtěnky. 

Vybrali jsme si modelku Simonu K @simonakirchnerova, líčila Ivana Tokárska @ivanatoky a fotila polská fotografka Agata Pospieszynska @agatapospieszynska. Koncept jsme měli, nejnovější rtěnky jsem přinesla a mohlo se začít.

FullSizeRender 2ac46

IMG 0595 3795d

Tuhle fotku má modelka Simona na svém Instagramu. Do ELLE se nakonec nevešla, ale píšu tam o rtěnce, kterou je nalíčená. 

IMG 1699 ff14b 

 

K modelce jsme potřebovali vyfotit ještě dvě nebo tři produktové fotky. Naobjednala jsem od firem nejnovější odstíny rtěnek z jarních kolekcí a šla s nimi do ateliéru k fotografovi Michaelovi Dvořákovi http://www.michael-dvorak.com, se kterým fotím produkty. Mám to tam moc ráda. Je tam Michalova žena May a máma Eva, a my máme klid na tvoření, matlání, lámání, řezání nebo rozbíjení.

 

No a pak to artdirektorka Darinka nadesignuje dohromady, šéfredaktorka Andrea schválí, já napíšu, editorka Klára zkontroluje a pak to jde ke korektorkáma a pak ke klukům do DTP, atd. atd. a pak se to vytiskne a pak to budete číst vy. Tak doufám, že se vám to bude líbit.

 

I třeba takhle vypadají rtěnky po focení ))

FullSizeRender kopie 1dd40

A tohle je celá parta... 
 IMG 1044 29650

 

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA