REKLAMA

Revoluce v odličování!

REKLAMA

Včera mi do redakce přišla odličovací rukavice Glov, která prý odlíčí i voděodolnou řasenku pomocí vody. Haha (říkam si), to určitě… Nevěřím, ale čtu dál: rukavice je ze speciálního vlákna, které bylo vyvinuté s pomocí nanotechnologie, což znamená, že je 100x tenčí než lidský vlas a 30x tenčí než vlákna klasického vatového tamponku.

glov on the go 56a7e

Musela jsem to hned vyzkoušet. Jelikož se mi nechtělo odličovat, na hřbet ruky jsem si nanesla make-up, stíny a řasenku. Počkala jsem, až vše zaschne, pak jsem rukavici namočila a začala s ní jemně stírat líčení. A fakt! Krásně a hlavně zlehka šlo všechno pryč. Je to prý tím, že rukavice má elektrostatické schopnosti, které na sebe navážou nečistoty a už je nepustí. Můj tip: Pro dokonalé odlíčení přiložte navlhčenou rukavici na tvář, nechte několik sekund působit a pak jemnými krouživými pohyby setřete make-up do úplného očištění. Nakonec rukavici vyperte mýdlem a nechte uschnout. Teď se mi rukavice suší v redakci, ale už se nemůžu dočkat, až ji večer vyzkouším na obličej. 

Rukavice Glov je ve dvou velikostech: cestovní on-the-go (499 Kč) a větší, čtvercová comfort (599 Kč). Více na www.profiskin.cz.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA