Užijte si Velikonoce s cool beauty novinkami

Barevná vajíčka, čokoládoví zajíčci, beránci, tulipány, velikonoční nádivka. To všechno sice na Velikonocích milujeme, ale ty letošní budou ještě víc cool. Proč? Objevili jsme super beauty produkty inspirované typickými velikonočními motivy. Od králíčků po malované kraslice.

Vybrali jsme šest vychytávek, které byste určitě měli mít na svátky doma.

easter kate upton 28d97


Nejlepší vajíčka? Od Tony Moly! Dvě vychytávky od korejské značky určitě musíte mít, když chcete menší a super čisté póry. Bílé vajíčko je samozahřívací exfoliační balzám, otevírá póry a absorbuje přebytečný maz. Poté naneste béžové vajíčko - masku z našlehaných vaječných bílků, vinného octa, soli, jílu a vody z ledovce. Výsledek? Dokonalá pleť bez viditelných pórů a černých teček.

tony moly f4946


Nejlepší barevná vajíčka letošních Velikonoc? Pořiďte si růžové vajíčko do koupele od Lush. Voní po citrónech a grapefruitu, takže budete mít spoustu a spoustu energie na celé svátky.

lush bomb dddf7


Zapomeňte na vajíčkovou pomazánku, tato vychytávka je mnohem lepší. Tělové máslo Too Cool For School namíchali v Koreji z másla, vajíček a několika druhů olejů, který hydratují celý den a ještě vytváří ochrannou bariéru.

too cool for school 9f205


 Balzámky eos dostaly tuto sezonu nové barvy i super ingredience. Určitě byste měli mít v kabelce alespoň dva. 

eos 08e9e


Nehledejte velikonočního zajíčka, sáhněte po sprchovém gelu Wash Behind Your Ears od Lush. Vypadá sice jako mrkvový džus, ale voní po jasmínu, růžích, neroli a gardéniích. 

lush wash fed09


Udělejte si doma dokonale jarní atmosféru. Jde to jednoduše, stačí zapálit svíčku Happy Spring od Yankee Candle. Voní jako náruč květin a její blankytná barva připomíná jarní oblohu.

Happy Spring 97e78

Předplaťsi & Ušetři

Elle cover
REKLAMA