3 tipy, jak si užít super sex

Že je sex s přibývajícími roky stále lepší, o tom jste už možná slyšeli. Potvrzuje to i newyorský sexuolog, Dr. Stephen Snyder, který tvrdí, že od starších a zkušenějších bychom se měli ještě hodně co přiučit. Za sebe radí tři zaručené tipy pro lepší sex.

1. Spolehněte se na emoce

Super sex je propojený s emocemi. Ale čím je člověk mladší, tím méně zná svoji emocionální stránku. "V mládí se každý snaží mít sex za každou cenu a odvést přitom co nejakrobatičtější výkony. Ale přitom zapomíná na to, že během sexu se má především cítit hezky a příjemně. Když tomu tak není, o orgasmu si může nechat jen zdát. A rozhodně k tomu nepomůže třeba ani několik sexuálních partnerů naráz. Je totiž o dost lepší, když máte sex s partnerem, kterého milujete. Který vás emocionálně naplňuje a s kterým se budete klidně několik hodin líbat a objímat na gauči, než abyste hned skončili v posteli," říká Snyder.

giphy 1 0c88d 

2. Pospíchejte pomalu

Nebuďte v panice, když orgasmus nezažijete hned napoprvé a nebo když si na něj při každém milování chvíli počkáte. To naopak vůbec není na škodu - sexuální vzrušení a následné vyvrcholení je už od nepaměti považováno za nejlepší "přírodní drogu". Užívejte si naplno každý dotyk, polibek a uvolněte se. Nalaďte se na tu správnou vlnu, vypusťte okolní svět a nechte se unášet na vlně vzrušení. Říká se, že pokud prožijete opravdový orgasmus, v tu chvíli ztratíte nejen vědomí, ale zároveň o několik bodů klesne i IQ. Nebojte se ale, oboje je dočasné! 

 giphy 2 bf424

3. Přestaňte s urychlenými soudy

Mladší generace je schopná odsuzovat všechny a všechno, vynášet unáhlené kritiky a neustále sama sebe s někým srovnávat. Umím dobře líbat? Jsem dost hezká/ý? Je ten kluk pro mě dost dobrej? "Ale čím jsme starší, tím víc se učíme tolerance k sobě i ostatním. Jsme poučeni vlastními chybami a jsme schopni si v životě užít maličkosti. Díky tomu všemu pak i prožívat lepší orgasmus," vysvětluje sexuolog.

giphy abad6

Návod od doktora Snydera na lepší sex je jasný - užívat si, milovat a být milován, mít rád sám sebe, nespěchat, nikoho nesoudit a hlavně si na nic nehrát před sebou ani před partnerem.