REKLAMA

Existuje SUPERELIXÍR na zlomené srdce?

REKLAMA

Něco vám prozradím: Jestli vás už nemiluje, asi už znovu nezačne. Tak. Takže přemýšlením o tom, proč se tak stalo (asi mám moc velký zadek?), jak a kdy by se to dalo změnit (asi bych měla zhubnout? asi zítra?) a co pro to musíte udělat (začnu cvičit? anebo ne: při svém smutku mám nárok na čokoládový dort!), jen ztrácíte čas. A ten potřebujete na jiné věci. Na sebe, na nový život, na nového kluka. Prostě na léčbu zlomeného srdce! Jak na to?

Harper Bazaar March 2009


1. Vytáhněte kapesník, vysmrkejte se, utřete slzy a přepudrujte si červený nos, který po několikadenním pláči vypadá už faaakt strašně (jinak začnete brečet zase znovu, kdykoli se uvidíte v zrcadle). Vezměte si tužku a papír a sepište seznam toho, co jste vždycky chtěla udělat, ale kvůli svému klukovi jste to odkládala. Toužila jste po té příšerně předražené kabelce, jejíž cena ve vašem příteli vždycky vyvolala žaludeční neurózu? Vyrazte pro ni! Máte deficit, co se týče víkendových mejdanů s kamarádkami? Naplánujte si to na příští týden! Vždycky jste snila o New Yorku, ale váš přítel se bál létání? NY na vás netrpělivě čeká! Že vám bude smutno i tak? Nevadí. Rozhodně snáz se brečí v Central Parku nebo v obklopení přiopilých kamarádek než doma.

amazing awesome beautiful bed Favim.com 1599586


2.Přestaňte se už taky hergot stýkat se svým drahým ex! Nenamlouvejte si, že se mu po vás stýská, že si (už konečně) uvědomí, že rozchod byla největší chyba jeho života, a tak dále. On za vámi chodí stejně jen proto, že si u vás může vyprat, že mu vždycky dáte večeři a s účastí posloucháte jeho historky (no, přiznejte si, že jsou trapné, protože on nikdy vtipný nebyl) o tom, jaký nervák zažil včera na parkovišti, kde mu málem někdo odřel auto. Radši si připomeňte, čím vším vás štval, co všechno vám prováděl, kolikrát vás dohnal k pláči. Prostě naštvěte se na něj! Příště mu mezi dveřmi klidně bez řečí vypalte facku. Uleví se vám a uvidíte, že on vám pak dá definitivně pokoj.

554836315b2ec71e6bd7be06a790c6bd


3.Začněte běhat! Z řady důvodů. Budete krásnější, protože štíhlejší. Budete sebevědomější, protože krásnější. Budete usměvavější, protože na všechny ty vysvalované sportovce pobíhající kolem se přece nebudete mračit (ještě by si mohli myslet, že vás to nebaví nebo že už nemůžete!). Nemluvě o vyplavených endorfinech, které budou na vaši psychiku působit jako antidepresiva. A má to ještě další přidanou hodnotu: Pokud i při běhání podlehnete sentimentu a smutku, klidně plačte! Jestli to mokro na obličeji zavinily slzy, nebo pot, totiž nikdo nepozná. A když kolem poběží nějaký hodně hezký běžec, máte hned záminku k diskusi. „Hele, taky jsi po těch dvaceti kilometrech vždycky tak strašně zpocenej jako já?“

WomenRosheRun01 3


4. À propos, když jsme u těch nových kluků… Říká se, že by se nový vztah neměl začínat brzy po skončení toho předchozího. Že to chce odstup. Aspoň pár měsíců. Ale pozor, to se netýká milenců! V téhle oblasti platí po každém rozchodu přímá úměra: čím víc, tím líp! Přiznejme si, že milenecšikovný, milý, vtipný, obdivující (a ideálně s kontem, které můžete tiše obdivovat vy) je na zlomené srdce ten nejlepší lék. I ty nejhorší zlomeniny se po něm hojí téměř samy.

0


A na ta nejvíc, nejhůř a nejbolestněji zlomená srdce na světě zkuste kombinaci všeho výše jmenovaného. Superelixír spočívá v tom, že si koupíte hříšně drahou kabelku, zbytek peněz utratíte za letenku do New Yorku, cestou na letiště se (plná frustrací z vyprázdněného konta a nejisté budoucnosti) stavíte u vašeho ex a dáte mu pěstí. Při běhání v Central Parku pak nepochybně potkáte kluka, který bude po bližším seznámení aspirovat na titul Milenec roku. A jestli se vám bude chtít i po tom všem plakat, pak už to budou jen slzy štěstí. Držíme palce!

hot carrie and big vogue channing hargrove blog channing in the city 2

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA