REKLAMA
REKLAMA

Proč jsme se do nich zamilovali? Filmové lásky podle ELLE

1. Milovník dětí

Chlap s miminem nás baví! Drsňák, který miluje své dítě a nestydí se za to. Pak si totiž můžete být jistá, že pokud bude milovat vás, rozhodně to před nikým nebude tajit. Pusa na přivítanou nebo na rozloučenou bude samozřejmostí kdykoliv, kdekoliv a před kýmkoliv. 

Herec Andrew Lincoln v seriálu Chodící mrtví

andrewgiphy 11 kopie 8777a

 

2. Kovboj

Trochu frajírek, trochu narcis a trochu asi i podvodník. Ale stejně máme pro takové kluky slabost. Umí oblbnout dokonalou historkou, v níž hraje hlavní roli, dobrou večeří a my jdeme do kolen. Za pár měsíců zjistíme, těch pár tisíc, které si půjčil, už asi nikdy neuvidíme, ale velkoryse na to zapomeneme, když slíbí, že už se konečně odstěhuje. No a pokud bude vypadat jak Brad, bude celý tenhle proces bohužel trvat o něco déle. 

Herec Brad Pitt ve filmu Thelma a Louisa

 bradiphy 1 9ac3b

 

3. Leží na něm smutek celého světa

Není nic víc sexy, než když chlap brečí. Nemáme na mysli ufňukané týpky, kteří se litují, když si ukopnou palec v kuchyni. Ale pokud má chlap k slzám pádný důvod, dostane nás to během několika minut. Jak je citlivý! A neskrývá své emoce! Chcete ho vzít do náručí, zajet mu do vlasů a slíbávat mu slzy z tváře. A v duchu si budete namlouvat, že vy jste ta pravá, která mu pomůže a rozveselí ho. 

Herec Charlie Hunnam v seriálu Zákon gangu

charliegiphy 1 839c6

 

4. Modroočko, co má rád chytrý holky

Chlap, který tvrdí, že miluje chytrý holky, to nás bere! Nejde mu o to, jak holka vypadá, ale kolik toho má v hlavě. A pokud nás o tom navrch ujišťuje modrooký Ir, jsme ztracené okamžitě. Škoda jen, že po pár měsících povídání o Čechovovi, Dostojevském a Teorii velkého třesku kolem něj projde v hospodě blondýna v minisukni a náš hrdina, co má rád inteligentní holky, se při pohledu na její prsa zapomene a začne přemýšlet, kde by se s ní mohl vyspat. 

Herec Cillian Murphy v rozhovoru pro tv BBC

cilliangiphy 14364

 

5. Sprosťák

Mluví jak dlaždič, kouří, pije a jeho dalším koníčkem je sex. A rozhodně se za to nestydí. Není to sice ideál chlapa, ale charisma má obrovské. Když s nim vejdete do kterékoli hospody v jeho rodném městě, panáky mu přistávají na stole. Je to chlapák, všichni ho znají a všichni ho milují. Ale časem zjistíte, že je to vlastně naopak - chtějí mít od něj klid, tak ho jen tolerují. A pak se pomalu odmilováváte, protože se s ním nechcete věčně o něčem dohadovat a nechcete mu donekonečna platit cigára. Už dost! Někdy to prozření přijde po pár měsících a někdy po pár letech, kdy už s ním máte dítě a vaši někdejší přátelé vás na chalupu přestali dávno zvát. 

Herec Clive Owen ve filmu Na dotek

clivegiphy 52 392da

 

6. Romantik

Je to snílek. Kluk, který každou lásku prožívá jako osudovou a nejlépe tak, jako by vypadla z knih Nicholase Sparkse. Pokud jste s ním na stejné lodi, je to super. Pokud ne, tak vás po několika dnech, měsících či letech začne jeho dusivá láska vlastně strašně štvát. Mějte ale na paměti, že pokud se vám stane nehoda a vy ztratíte pamět, on to nevzdá. A jestli třeba nepřijdete na domluvené rande, vězte, že o tom napíše román a bude vás celý život hledat. 

Herece Ethan Hawke ve filmu Před úsvitem a Před soumrakem (Poslední díl trilogie nezmiňujeme záměrně, tam se totiž z romantika stává cynik.)

ethangiphy e65fa

eahtn22giphy 45d83

 

7. Mluvka

Kluk, který to umí se slovíčky. Možná se tím i živí, je to novinář, kluk z reklamky, pisálek... Bude vás svádět, bude kličkovat a pomalu si vás omotá kolem prstu. Jednou mu na to skočíte a budete lapená. Budete jeho. Udělá si z vás malý, soukromý projekt: operace Pygmalión. Budete hltat jeho názory a jeho prudká inteligence vám bude nesmírně imponovat. Jednoho dne se ale probudíte do reality a uvidíte, že formuje nějaký svůj další objev. A proto raději všechno berte s mírou a dělte minimálně dvěma. 

Herece George Clooney ve filmu Báječný den

georgegiphy 23 9f6a7

 

8. Kluk s elektrizujícím dotykem

Tohle chápeme. Tady jednoduše funguje chemie. Zadíváte se mu do očí a víte. Láska na první pohled a na první dotyk. Chytne vás kolem ramen, dotkne se vás pod stolem rukou a jste ztracená. Z téhle lásky se pak těžko dostává, když ho vidíte, je pro vás jak magnet... Takové spalující vášně se člověk dobrovolně zříká, jen když mu jde o život.

Herec James McAvoy ve filmu Pokání

giphy 2 9829b

 

9. Driver

Nemluví, ví, co chce, je tajemný a proklatě sexy. Jo a pozor, možná je to zlodějíček nebo frajírek, ale základní morální pravidla má nastavená správně. Ví, že se pomáhá staré babičce s nákupem a ví, že vás má chránit. Život s ním je trochu adrenalin, ale zase to není nuda v domku za Prahou. Je důležité vědět, co od té zamilovanosti očekáváte vy. 

Herec Ryan Gosling ve filmu Drive

giphy 97ae5

 

10. Tanečník

Kluk, který to umí na parketu rozjet. Blbnete jen tak na večírku, ale najednou víte, že vám to spolu ladí. Může to být třeba Ondra z vedlejší kanceláře. Ten, co vypadá jako tichošlápek, ale když se do toho opře, tak se točí celý svět. 

Herec Heath Ledger ve filmu Deset důvodů, proč tě nenávidím

heathgiphy d71f1

 

11. Klučík naivka

Je o dost mladší. Ale když po vás hodí svoje oddané oči, jste ztracená. Zapomenete na manžela, na přítele a možná i na dítě. Nebojte se převzít iniciativu a ukázat mu, o čem je život. On vás za to bude nosit na rukou. Sice je to nejspíš láska předurčená k zániku, ale i kdyby to mělo být jen na půl roku, užijete si to. 

Herec Jake Gyllenhaal ve filmu Hodná holka

jakegiphy 7 a26a4

 

12. Hráč

Je to klasický Jude Law. Krasavec, chodící charisma, floutek, co hledá zábavu všude a za každou cenu. Ano, je snadné se do takového kluka zamilovat. Vezme vás na dovolenou, do nejlepších restaurací, budete s ním pařit celou noc, chodit z jednoho baru do druhého a bude to ohromná zábava. Až do doby, kdy vám najednou nezavolá. Ale jak tvrdí klasik, i jedna noc může stát za to!

Herec Jude Law ve filmu Zlatíčko

judegiphy 12 86409

13. Flirtování s katastrofou

Drsňák, hrdina, kluk, co se ničeho a nikoho nebojí. Takového nutně potřebujeme všechny. Ale počítejte s tím, že vás bude vláčet po horách, koupí vám lekce skákání padákem, pojedete s ním raftovat a možná i zachraňovat lidi z hořícího autobusu. Takže pokud raději sedíte s knížkou na terase a kocháte se západem slunce, takového kluka si radši nepusťte do hlavy. 

Herec Keanu Reeves ve filmu Rychlost

keanugiphy 4 1194f

14. Kluk z podpalubí

Ano, víme, že na kastování v dnešní době moc nehrajeme. Ale v přeneseném slova smyslu, tohle je kluk z úplně jiné společnosti, než jste vy. Vy jste bohémka, on je IT inženýr. Vy jste snílek, on je naprostý realista a hlavně vy jste Kate a on je Leo. Ukáže vám nový svět, zavede vás tam, kam by vás ani nenapadlo vstoupit. Pokud můžeme v ELLE někomu nadržovat, pak takovému klukovi. Tahle zamilovanost má potenciál. 

Herec Leonardo DiCaprio ve filmu Titanic

leogiphy 3 9733c

 

15. Smíšek

Hází jeden vtip za druhým, všemu se směje a všechno bere na lehkou váhu. Jen pozor na to, na kolik legrácek je vaše mysl nastavena. Chce to občas velkou míru tolerance a nadhledu, jinak je to láska tak na jeden večer.

Herec Tom Hardy ve filmu Láska a.

tomgiphy 73ded

 

16. Sexuální maniak

V posteli vám to s ním jde skvěle, když sexujete, svět okolo vás neexistuje. Jen vy dva. Naše rada je: užívejte si, dokud vás to bere. A náš dodatek: může to být Michael Douglas, ale my v redakci bychom spíš chtěli prosexovat život s Viggem. 

Herec Viggo Mortensen ve filmu Dějiny násilí

viggogiphy 32 810ea

 

17. Kutil

Tohoto kluka nic neodradí. Se vším si bude vědět rady. I třeba s píchnutou pneumatikou a rozbitým motorem u sekačky. Na dovolené bude sledovat, kam si dáváte pas a kam peníze. Bude mít odlehčený kufr na kolečkách a ten váš příšerně těžký bágl bude ochotně nosit po letištní hale. Tak až ho najdete, prosíme, zavolejte k nám do redakce, my tu jednoho takového taky sháníme. 

Herec Zac Efron ve filmu Talisman

zacgiphy 42 1f908

 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA