REKLAMA

10 věcí, které vám kluk nikdy nepřizná

1. …že zrovna nechce sex

Je logické, že i muži jsou někdy unavení, líní nebo jsou pro ně některé věci zrovna podstatnější než sex s vámi (smiřte se např. s tím, že blížíci se fotbalové Euro bude mít pro většinu mužů větší sex-appeal než cokoli jiného). Je jasné, že stejně jako ženy se i muži občas cítí “nesexy” a do postele se jdou především vyspat. Ale většina z nich by to nikdy nevyslovila nahlas, protože oni přece mohou sexovat vždy a všude. 

2. …že ho baví holčičí seriály

Obrací oči v sloup, když se chcete po stopadesáté dívat na Sex ve městě nebo na Gossip Girl, přitom jste ho už několikrát přistihla, že některé dialogy by mohl už předříkávat? Ale bude se tvářit, že za to může jeho geniální paměť, která pochytí i to, co letmo zaslechne a nikoli záliba v seriálu pro holky. To by nikdy nepřiznal, protože tenhle televizní program sleduje v podstatě natajno. 

3. …že se cítí nejistý

Ať už ukazuje fotky ze surfování nebo vypráví o své práci, vždy působí sebevědomě a suverénně. Ale jistě i on má chvíle, kdy se cítí špatně, připadá si neschopný a nedůležitý. V životě by se s tím nesvěřil, ale je to tak. Pokud cítíte, že se s ním něco děje, můžete pronést pár obecných vět ve smyslu, že každý může být někdy “down” a že nikdo na světě není vždy dokonalý.

4. ...že je zamilovaný

I kdyby do vás byl zamilovaný sebevíc, svým kamarádům se s tím svěřovat nebude. Mezi klukama se má obvykle za to, že zamilovanost je známkou slabosti. I z toho důvodu hodně mužů čeká na to, až slova “miluji tě” řekne první žena. Na to se dá totiž úplně jednoduše reagovat ujištěním: Já tebe taky, miláčku. 

5. …že se dívá po jiných párech

Není to proto, že by si hned představoval, jaké by to s tou cizí holkou bylo v posteli (i když ho to možná stejně napadne). Ale když je ta holka atraktivní, jejímu partnerovi tak trošku závidí a zároveň uzná, že ten kluk má fakt dobrý vkus. S vámi by to ale (radši) nikdy neprobíral.


6. …že má rád sladké drinky

Whisky, gin, pivo – typické mužské pití. A nic na tom nezmění ani fakt, že mu třeba mnohem víc chutná přeslazený Sex on the Beach. Praví chlapi prostě pijí něco ostřejšího a sladké koktejly by jim na mužnosti ubíraly. Aspoň tak si to myslí. 

7. …že má rád trochu perverzity

I když sex s vámi považuje za skvělý, sem tam by měl chuť na nějakou změnu. Ale na rovinu by vám to nepřiznal. To si radši pustí porno. Zkuste mu navrhnout, že se někdy budete dívat s ním. Váš sex to může překvapivě upgradovat.

8. …že stojí o to, abyste první krok udělala vy

Až budete spolu v baru nebo v klubu, mezi řečí proneste, že se už nemůžete dočkat, až budete sami doma. A v posteli se nebojte občas ujmout iniciativy - muži to milují.

9. …že se rád mazlí

Obecně se má za to, že muži si na mazlení moc nepotrpí. Ale opak je pravdou. Hlavně alfasamci to mají rádi. Vaše ruka hladící jeho krk, vaše tvář na té jeho… Uvidíte, jak ho to dostane. Bude vrnět jako malé kotě. 

10. …že miluje nezávislé ženy

Samozřejmě že jsou muži evolučně předurčeni k tomu, aby nás, ženy, chránili. Ale zároveň jsou většinou hrdí na to, když mají po svém boku nezávislou ženu. Ale nahlas to přizná málokterý. Pokud to zrovna ten váš umí, gratulujeme! Dobrý výběr. 

ČTĚTE TAKÉ: Jak odhadnout kluka na první pohled?

jak odhadnout kluka na prvni pohled desktop 67 42 6a349

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA