10 věcí, o které muži stojí v posteli

1. Nepřežeňte to s parfémem

Váš smyslný parfém může vonět sebekrásněji, ale pro většinu mužů je stejně nejvíc vzrušující vaše přirozená tělesná vůně. Důvod je čistě biologický - partnery si totiž podvědomě vybíráme právě podle feromonů, tedy přirozené tělesné vůně a nesojíme tutdíž příliš o to, aby ji něco příliš přebíjelo.

2. Noste sexy prádlo

Je pravda, že během vášnivé noci se žádné prádlo na těle moc dlouho neohřeje a patří spíše k předehře. Na druhé straně třeba díky krátkému striptýzu může získat mnohem významnější roli… A jaké prádlo se mužům nejvíce líbí? Podle studie AskMen.com si většina mužů potrpí na push-up nebo krajkové podprsenky a také na sexy dámské boxerky. 

3. Dívejte se mu do očí

Tak tohle si zapamatujte: Obzvlášť sexy pro muže je, když je pomalu líbáte po celém těle a přitom se jim sem tam hluboce zadíváte do očí. Většina mužů se shoduje, že vzrušení jim právě při tomto projíždí celým tělem.

4. Objevte na něm další tajné sexy body

Pokud ho chcete vzrušit tak, že na to jen tak nezapomene, zkuste na jeho těle objevit další erotogenní zóny. Nezůstávejte jen u ušních lalůčků a rtů. Zkuste vnitřní stranu stehen, bradavky, zadek…

5. Buďte (taky) spontánní

Dává vám najevo, že by vás chtěl zrovna teď, v kuchyni, nebo třeba v koupelně? Je ve svých chutích na sex občas nepředvídatelný? Přistupte na jeho hru a uvidíte, že občasná “dobrodružství” se budou líbit i vám. Vzrušující rychlovky dodají vašemu intimnímu životu nový rozměr.

6. Dirty talk

Vášeň je všechno možné, ale rozhodně ne ticho a klid. Proto si v posteli dovolte všechno, na co máte chuť - nebojte se projevit nahlas, nestyďte se šeptat mu do ucha, co vás napadá. Extra tip: Muži prý moc rádi slyší při sexu svoje jméno.

7. Vezměte to do svých rukou

Muži velmi stojí o ženy, které jsou v posteli sebevědomé a suverénní. Dodejte si odvahu a převezměte aspoň občas “vedení”. Ukažte mu, co má dělat jinak a lépe, rozhodněte, jak se budete milovat, v jaké poloze a určete vaše pravidla. 

8. Budiž světlo!

Vystupňujte jeho touhu na maximum. Muži se rádi dívají, proto byste měli mít při sexu aspoň tlumené světlo, případně pár rozsvícených svíček. Muž vás chce nejen cítit, ale také vidět. Žádný strach, že bude hodnotit vaši postavu a sledovat, jestli nemáte půl kila navíc. V posteli má váš partner v hlavě úplně jiné věci, než přemýšlet o vaší konfekční velikosti. 

9. Dejte mu najevo, že jste s ním v posteli ráda

Muži nejsou jen sebevědomí suverénci. Každý muž od ženy podvědomě čeká, že mu při sexu dodá určitou dávku jistoty, důvěry a že svým chováním bude dávat najevo, že je s ním v posteli ráda.

10. Užijte si to do konce i vy

Mise vyvrcholení. Bylo by mylné so myslet, že mu jde jen o jeho uspokojení. Stejně tak stojí o to, abyste s ním měla orgasmus i vy. To totiž vnímá jako potvrzení, že vše zvládl, a je na to taky patřičně hrdý. 

 

EBC promo