5 frází, které váš kluk nechce slyšet

Aspoň to vyplynulo z aktuálního průzkumu seznamovacího portálu ElitePartner, který na základě podrobného dotazníku dokonce konkretizoval, jaké věty muže nervují úplně nejvíc. Studie se zúčastnilo 1500 mužů, kteří měli specifikovat, na jaké věty či prohlášení ze strany žen jsou ve vztazích nebo v životě obecně alergičtí. 

5 vět, které vedou na pánských black listech: 

1. Nejsem zrovna teď připravena na nový vztah (48%)
2. Buďme raději přátelé. (45%)
3. To nezáleží na tobě, ale na mně. (36%)
4. Myslíš, že jsem tlustá? (32%)
5. Nikdy mě neposloucháš! (28%) 

Psychologové, kteří se na průzkumu podíleli, se zabývali i tím, proč jsou muži extrémně alergičtí právě na tyto věty. Důvod je jednoduchý: Některé z nich patří k typické rozchodové klasice a řada mužů je má spojené právě s nepříjemnou emocí spojenou s rozpadem vztahu. 

A co nejvíc vadí ženám na mužích? I tím se detailně v ElitePartner zabývali. Kromě toho, že ženy obecně nesnášejí ufňukánky, mamánky, hypochondry, workoholiky a alkoholiky, jsou také alergické na takové muže, kteří ani po pěti letech soužití neví, kde mají co v bytě nebo domě najít, na muže, kteří zapomenou na vše podstatné kromě piva se svými kamarády, nebo na muže, kteří si myslí, že jsou páni tvorstva a bez nich by se svět neobešel. Stejně tak ženám vadí frajírci, kteří všechno ví, všechno znají, všude byli a nic je nemůže v životě překvapit.

EBC promo