REKLAMA

5 věcí, jak poznáte, že randíte s tím nepravým

REKLAMA

Když chceme něčemu věřit, často máme tendence vidět věci po svém. Obzvlášť když jsme zamilované. Následujících 5 věcí vám prozradí, jestli chodíte s tím pravým, nebo jestli byste zrovna na tohoto kluka radši sázet neměla.

1. Myslíte si, že vaši přátelé o něm nemluví hezky jen proto, že ho dobře neznají.

Klasika! Představíte přátelům vašeho nového přítele a oni s vámi zrovna nesdílí nadšení? Jak to? Možná není divu. On se do vašich hovorů skoro nezapojuje, občas dává najevo lehkou nadřazenost a despekt a evidentně není na stejné vlnové délce jako vaši kamarádi. Když se více vašich kamarádů nebo kamarádek shodne, že váš kluk je docela zvláštní, měla byste se zamyslet nad tím, jestli je fakt všechno v pořádku

2. Věříte, že z něj můžete udělat lepšího člověka.

Váš kluk chodí všude pozdě, je nespolehlivý, náladový, nedrží slovo, a když se naštve, bývá hrubý. To vše jsou vlastnosti, které není jednoduché potlačit, natožpak úplně eliminovat. A největší chyba? Řeknete si, že ho změníte. Pokud bude sám chtít, může zapracovat třeba na jedné věci, ale aby se zcela změnil, je nemožné. Jestli vám některé věci nepřekonatelně vadí, je lepší ho pustit k vodě.

3. Uvědomujete si, že vás občas ignoruje, ale stejně věříte, že o vás stojí.

Píšete mu, voláte mu a on nereaguje a ignoruje vás? Tak to asi není známka toho, že by o vás hodně stál. Na začátku vztahu se možná může odpustit určitá časová prodleva, než odpoví, protože třeba přemýšlí o té nejlepší odpovědi, ale pak už by se s těmito hrami mělo skoncovat. Pokud vás ignoruje často a pravidelně, asi to není ten nejvhodnější kluk pro vztah.

4. Jeho trapné řeči omlouváte: Nechtěl mě urazit, chtěl být jen vtipný.

Je jedno, jestli jde o narážky na váš vzhled, váhu, koníčky nebo vaše přátelé – u některých jeho komentářů se prostě cítíte nepříjemně, nevíte, co si o tom myslet a v duchu se ptáte sama sebe, jestli vás chtěl fakt urazit, nebo jestli mám jen divný smysl pro humor. Pokud se to děje častěji, není to náhoda a vy randíte s typem, co za to nestojí.

5. Nemá na vás čas. Omlouváte to jeho náročnou prací...

V pondělí má pracovní večeři. V úterý sport s kolegy. Ve středu domluvenou hospodu s šéfem... Během týdne na vás prostě nemá čas a vždycky má nějaký důležitější program. Až do večera. To samé platí pro víkendy, kdy si podle jeho slov chce po náročném týdnu odpočinout. Takhle vztah nevypadá. Pokud by o vás stál, udělal by si na vás čas bez ohledu na vše. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA