5 věcí, které na něm nikdy neměňte!

Obzvláště v určitých oblastech byste vašeho kluka měla nechat, ať zůstane sám sebou. Jednak jste ho takového poznala, v téhle podobě jste se do něj zamilovala a hlavně by vaše případné tlaky na to, aby změnil sebe, své chování a zvyky mohly ohrozit vztah jako takový. Co byste na partnerovi měla vždy respektovat a neměla byste se v tomto snažit  o jakékoli změny?

1. Jeho styl

Seznámila jste se s ním, když měl na sobě džíny a triko? Pak se nesnažte o to, aby začal nosit oblek, košili a kravatu. Pokud byste ho začala tlačit do nějakých větších změn v jeho stylu oblékání, mohl by brzy podlehnout pocitu, že nemilujete jeho, ale pouze nějakou představu o tom, jaký by měl být.

2. Jeho time-management

Přirozeně s ním chcete trávit tolik času, kolik je to jen možné, ale na druhé straně jistě chápete, že s vámi nemůže být neustále. Má svou práci, své kamarády, sporty a to vše je pro něj (kromě vás) také důležité. Nezasahujte mu do toho. Nechte ho, ať má čas na své aktivity, jinak získá nepříjemný pocit, že váš vztah mu boří celý jeho dosavadní život, což by ho brzy mohlo přestat bavit. 

3. Jeho přátelé

Mužská přátelství jsou zvláštní kategorií. Muži si na nich hodně zakládají a na svoje kamarády nedají dopustit. Často trvají už od dětství, kluci mají společné dobré (i ty horší) zážitky, představovali si vzájemně své první lásky a rodiny svých kamarádů znají za ta léta pomalu tak dobře jako ty své. Když takové klučičí přátelství skončí, je to jen proto, že ti dva to z nějakého důvodu chtějí sami. Jinak řečeno, není to jen proto, aby vyhověli svým přítelkyním. I proto se naučte kamarády vašeho kluka akceptovat takové, jací jsou. A to i v případě, že jste přesvědčená, že na něj někteří z nich nemají úplně nejlepší vliv. 

4. Jeho cíle

Životní cíle jsou vlastně konkrétní rozhodnutí, za nimiž jsme se rozhodli jít. Ale kdo ve svém životě nic měnit nechce, nepřiměje ho k tomu, ani kdyby si své cíle dal zarámovat a pověsit na zeď. Z toho plyne, že partnera byste měla vždy podporovat v jeho cílech, ale nikdy byste mu neměla přednášet, za čím (a proč) by měl jít. Spíše se spolu můžete zamyslet nad tím, nakolik jsou vaše cíle kompatibilní. Pokud zjistíte, že ano, na drobná vyjednávání a kompromisy bude jistě ještě prostor.

5. Jeho osobnost

Pakliže máte doma kluka, který se bez společnosti a kamarádů neobejde, určitě z něj neuděláte domácí gaučovou bramboru - a naopak. Jestli jste si už na prvním rande všimla, že je džrgrešle, tak prostě je. Co s tím? Žít ve vztahu, kde se budete stále snažit někoho změnit, případně on vás? To určitě ne. To není běh na dlouhou trať a otráví vás to nakonec oba. Takže buď jeho osobnost respektujte, nebo jděte od toho. 

Zdá se vám že tolik věcí na vašem partnerovi nemůžete akceptovat? Že takhle velkorysá prostě nehodláte být? Pak jste ještě nejspíš nenašla toho pravého, který by vám za to stál.

 

Zdá se vám že tolik věcí na vašem partnerovi nemůžete akceptovat? Že takhle velkorysá prostě nehodláte být? Pak jste ještě nejspíš nenašla toho pravého.

EBC promo