7 triků, díky nimž získáte jeho pozornost i srdce

1. Od hlavy až po paty 

Pokud chcete, aby se do vás zamiloval od hlavy až po paty, a to doslova, usnadněte mu to. Muži milují vysoké podpatky a ženy v nich považují za vysoce atraktivní. To mnohokrát potvrdily i různé vědecké studie. Vezměte si na první rande podpatky a jeho pozornost budete mít zajištěnou, a to během prvních pár sekund.

2. Smějte se s ním

Díky sexy podpatkům jste ho sice vizuelně zaujala, ale teď následuje další krok: Získat si jeho sympatie. Nejjistější cesta je humor. Muži i ženy ho vnímají jako podstatný sexy rys. Když se spolu dokážete smát a vzájemně se bavit, znamená to, že se spolu nebudete nudit ani na dalších schůzkách. A to se počítá. 

3. Flirtovat, flirtovat, flirtovat

Na prvním rande nechte taky mluvit vaše tělo. Mnohokrát prozradí více než slova. Hrajte si také s pohledy do očí, chvíli uhýbejte, chvíli se na něj dívejte upřeně a vsaďte se, že to zabere. Stejně jako mimovolné pohrávání si s prameny vlasů, jemný úsměv a sexy dlouhé řasy. To vše znamená: Líbíš se mi. 

4. Nechte ho zaplatit večeři

Obzvláště ženy, které jsou single, se často automaticky hrnou do toho, že za sebe v restauraci zaplatí, ale měly by vědět, že tímto gestem úspěšnost schůzky totálně minimalizují. Muž je evolučně nastavený jako dobyvatel, tak mu to neupírejte. Různé studie potvrzují, že když muži umožníte, aby se ocitl v role “lovce”, pro něhož budete trochu nedostupná, bude vás chtít o to více. 


 

5. Dejte mu najevo, že byste ho chtěla

V protikladu s předchozím bodem (“být trochu nedostupná”) byste mu během večera měla dát najevo, že vám na něm fakt záleží. Autor bestselleru “How to Make Someone Fall in Love With You in 90 Minutes or Less”, Nicholas Boothman, vysvětluje, proč bychom měli dát najevo své pocity: Jakmile člověk vycítí, že druhé osobě není lhostejný, jeho zájem o ni enormně stoupá. To potvrdilo až 90% lidí, kteří se podíleli na přípravě Boothmanovy studie.

6. Jděte pod povrch

S každou další schůzkou byste se měla pokusit jít ve vašich rozhovorech trochu hlouběji pod povrch. Odlehčená témata a uvolněné chichotání jsou sice na začátku super, ale abyste se lépe poznali, chce to naťuknout i hlubší životní témata. 

7. Buďte sebevědomá

Pokud chcete zaujmout muže, vaše sebevědomí je přitom obzvláště důležité. Čím lépe se cítíte a čím více sebedůvěry z vás vyzařuje, tím více vás muž bude obdivovat. Klidně ignorujte zaběhnutá “pravidla” randění a buďte to vy, kdo se jako první ozve po vaší schůzce. Budete působit jako silná a nezávislá žena a to na něj jistě udělá dojem. 

 

EBC promo