Celebrity a jejich teorie o lásce

Amy Schumer, herečka a komička
"Miluji lásku, vidím v lásce naději a také jsem vyrůstala na pohádkách jako všichni ostatní. Jen jsem si všimla, že většina maminek v pohádkách byla mrtvá a princezny v reálném světě často skončily bez hlavy. Mám zkrátka na lásku realističtější pohled, to je vše."

Cate Blanchett, herečka
"Kdysi jsem slyšela teorii, o které si myslím, že je pravdivá: Pokud s vaším partnerem ve spánku často ležíte v poloze "lžičky" a vaše těla do sebe přirozeně "zapadají", je vše ok. Pak nemusíte mít ani stejné politické názory a bude to mezi vámi fungovat tak, jak má."

960 2b30c

Katy Perry, zpěvačka
"První a nejdůležitější je mít rád sám sebe. Pokud se máte rádi, tak umíte i lásku rozdávat."

Mindy Kaling, herečka a spisovatelka
"Opravdová láska je, když na karaoke zpíváte píseň od skupiny Queen a Davida Bowie "Under Pressure" a na vašem partnerovi necháte tu část, kterou zpívá Freddie Mercury."

image 1 9dde7

Justin Timberlake, zpěvák a herec
"Sem tam se na svou ženu (Jessica Biel) podívám, když o tom neví, a sám pro sebe si říkám: "Pokud odteď budeš dělat už jen špatná rozhodnutí, tak nevadí. To nejlepší rozhodnutí v životě - že jsi s ní - už jsi udělal."

Tina Fey, herečka a komička
"Někdo by měl vytvořit posilovací stroj, který by odměňoval lidi sexem. Pak by totiž lidi makali jako supermani a podávali by nadlidské výkony i kvůli té nejmenší naději na sex."

16486 14 52e5a

Taylor Swift, zpěvačka
"Co mě naučily rozchody? Že pokud se zamiluji a jsme s partnerem na stejné vlně, přehlížím všechny jeho nedostatky."

Gwyneth Paltrow, herečka
"Kdysi jsem se zeptala mého táty, jak je možné, že jsou s mámou už 33 let. "Nikdy jsme se nechtěli rozvádět ve stejnou chvíli," odpověděl mi."

image 2d2fa

Emily Blunt, herečka
"Můj život se kompletně změnil, když jsem poznala svého muže (John Krasinski). Pokud cítím jeho podporu, jsem neporazitelná. Stojí za mnou, když mám dobrý den a proráží mi cestu, když mám den špatný."

Cameron Diaz, herečka
"Pro mě je sexy, když se s druhým člověkem dělím o danou přítomnost. Relax nebo vášeň, je to jedno. Nejhorší je, když si musím na něco hrát a předstírám. To pak nikdy nedopadne dobře."

jerry maguire 10 best love movie quotes 2ee34

Kim Kardashian, hvězda reality show
"Během života narazíme na různé spřízněné duše. Ale v průběhu času se potřeby naší duše mění."

Catherine Zeta Jones
"Aby manželství fungovala, žena i muž by měli mít svoji koupelnu. Tečka."