Co ve skutečnosti znamená sex ve snu?

1. Sex s první láskou

První partner je nejčastější téma snů se sexuálním podtextem. Ale klid. Zhluboka se nadechněte. Rozhodně to neznamená, že ho třeba ještě tajně milujete, nebo že byste musela okamžitě ukončit váš současný vztah. Tento sen totiž souvisí s vašimi pocity, které jste při prvním zamilování prožívala. Poprvé motýlci v břiše, poprvé nezvladatelné rozechvění cestou na rande, při první puse, při prvním milování… Sny, v nichž se objevuje váš první kluk, se vám asi častěji budou zdát v období, kdy budete single a nebo kdy se váš vztah bude měnit ve stereotypní a rutinní záležitost. Ve druhém případě můžete sen vnímat jako signál, že byste měla váš milostný život trochu restartovat.

2. Sex s kolegou

Zdálo se vám o sexu s kolegou? Je možné, že dotyčný potřebuje v soukromém životě třeba s něčím pomoct, a podvědomě vůči vám vysílá určité signály, abyste si ho všimla a zajímala se o jeho problémy. Možná by časem mohl být i vaším dobrým přítelem. Řekněte si sama pro sebe tři věci, které ho charakterizují a které se vám spontánně vybaví, když si na něj vzpomenete. Pokud jsou veskrze pozitivní, možná skutečně navážete přátelský vztah.

3 Sex s celebritou

Noc s Leonardem DiCaprio nebo s Justinem Bieberem? Ve snu je možné vše! Důvod těchto snů je obvykle velmi jednoduchý - tyto star jsou pro nás ztělesněním úspěchu a atraktivity a většina z nás by se s nimi moc ráda podělila o svou postel. A sledovat jejich filmy nebo poslouchat písničky určitě není ztráta času - třeba ve filmovém dialogu nebo v textu písničky najdete nějakou velmi důležitou zprávu, která vám změní život. 

4. Sex s cizincem

 Tak teď to bude napínavé, pokud se váš sen točí kolem sexu s tajemným cizincem. Přitom nejde o to, že by vám osud napovídal, že ve skutečném životě na vás čeká láska v cizině. Tady jde mnohem více o vás samotnou: Přejete si totiž, abyste měla mnohem více sebevědomí, sebejistoty a věřila sama sobě. Sex s cizincem patří mezi druhé nejčastější erotické sny. 

5. Sex s osobou stejného pohlaví

Tento sen rozhodně nenaznačuje, že jste tajně zamilovaná do vaší nejlepší kamarádky. Jde spíše o vaši roli ženy ve skutečném životě. Je pro vás podstatné, abyste u partnera objevila dominantní složky, které byste ovšem uznávala, a přejete si, abyste mohla více a viditelně pracovat s vaší ženskou silou a energií. 

6. Sex na veřejném místě

Sex na školní lavici nebo na chodbě u kopírky? Pokud se ve vašich snech výrazně často objevuje konkrétní místo, pravděpodobně dominuje i ve vašem skutečné životě. Sex v kanceláři nemá jiný podtext než ten, že v práci nejspíš trávíte většinu času. 

7. Neuvěřitelný orgasmus

Tento typ erotického snu většinou znamená, že se ve vašem životě uzavírá nějaká velmi důležitá událost a spěje nejspíš k napínavému nebo vzrušujícímu konci. Nebo prostě toužíte po nějaké hodně žhavé noci. 

 

EBC promo