Jak odhadnout kluka na první pohled?

1. Délka prsteníčku

Při první schůzce byste si měla nenápadně, ale o to detailněji prohlédnout jeho ruce. Výsledky studie jihokorejských vědců potvrdily, že muži, jejichž prsteníček je delší než ukazováček, jsou výrazně plodnější. Důvod? Ve druhé polovině těhotenství zásobuje tělo matky plod zvýšeným množstvím testosteronu. právě tento hormon ovlivňuje délku prsteníčku (čím více testosteronu, tím delší prst je). Ke stejnému hormonálnímu procesu dochází i u plodů ženského pohlaví. Zatímco muži s delším prsteníčkem  se vyznačují typicky maskulinním vzhledem, patří často do kategorie “drsňáků”, mají rádi ženy a sex, tak ženy s delším prsteníčkem bývají agresivnější, jsou sportovní typy a rády vyhledávají riziko. 

2. Vousy

Ruce pryč od mužů s vousy! Podle studie britských vědců je 67% vousatých mužů nevěrných. Na druhé straně jen 20% hladce oholených mužů se pustí do sexuální avantýry. 

tumblr inline nsqippNlk51tqisnb 500 22a43

3. Krk

Proti gustu žádný dišputát - pokud se vám líbí muži plnějších tvarů a připadá vám, že takoví “medvídci” jsou v posteli roztomilejší, je to jen vaše volba. Ale pozor! Abyste se vedle nich vůbec vyspala. Teď nenarážíme na jejich sexuální apetit, ale na to, že po společné noci můžete mít dojem, že jste spala vedle cirkulárky v plném nasazení. Chrápání mužů při těle ovšem nesouvisí s jejich “pivním břichem”, jak se často říká, ale s jejich tlustým krkem. Respektive s podbradkem. Tukové vrstvy v krku totiž komplikují dýchání.


 

4. Nos

Muži s velkým nosem jsou méně náchylní k různým alergiím a méně podléhají nachlazením a chřipkovým onemocněním. Vědci se domnívají že to je proto, že muži s velkými nosy nemají tendence se nadechovat úplně zhluboka a vdechují tak méně škodlivin než muži s menšími nosy.

ČTĚTE TAKÉ: Jak udělat ze svého kluka sexy kluka?

5 kroku jak ze sveho kluka udelat sexy kluka desktop 67 42 4d2fc

5. Vlasy

Připadají vám plešatí muži sexy? Nejste sama. Přestože je pleš jeden z největších mužských mindráků, většina žen se shoduje, že jim holohlaví muži nevadí. Naopak, mnohé je shledávají přitažlivými. Že by to souviselo s tím, že tito pánové mají zpravidla vyšší množství testosteronu? Ano, je to tak. Hormon testosteron může z velké míry za to, že vlasy vypadávají. A navíc - plešatí muži jsou chytřejší. Podle jedné americké studie dosahují v různých IQ testech v průměru o 4-5 bodů více než jejich vlasatí kolegové.

 

EBC promo