Jak se s ním líbat? Poradí vám hvězdy!

 

Střelec

Během všedních dní jsou muži Střelci obvykle zaneprázdněni, ale když už dojde na líbání, chtějí na to mít dost času, klidu a pohody. Proto se velmi rádi líbají večer, kdy nemusí počítat každou minutu. Pak patří k těm, kteří líbají nejlépe a od kterých nebudete chtít odtrhnout rty. 

Kozoroh

Kozorozi stojí o dokonalé a důkladné polibky: Líbání by mělo být dlouhé a intenzivní, neboť pak se cítí skutečně milováni. Touží po blízkosti a láskyplné pozornosti ze strany partnerky.

Vodnář

Vodnáři milují hravé polibky. Ale zároveň si plně užívají pocit, že si s partnerem vzájemně přelévají energii a nechávají se tím maximálně pohltit. Líbání je pro ně synonymem maximální intimity.

Ryby

Ryby jsou jednoznačně ti největší líbací fans! Nejraději by měli svou partnerku celý den vedle sebe, aby ji mohli zahrnovat něžnostmi, dotýkat se jí a zasypávat někonečnými polibky.

Beran

Berani v líbání milují trochu překvapení a nevyřčeného tajemství. Nechají se od partnerky rádi překvapovat. Na druhé straně s polibky nešetří ani na veřejnosti, protože tak mohou světu ukázat, že jejich partnerka patří jednoznačně k nim. 

Býk

Muži - Býci by nad všemi zvítězili, co se týče intenzity líbání. Bez problémů by se mohli líbat celé, dlouhé minuty. Obzvlášť milují polibky na krk a na čelo. 

Blíženci

Muži Blíženci se spokojí s občasnými polibky. Ale když už se líbají, pak si tento moment užijí naplno. Každý polibek pro ně musí být silně intimní a autentický.

Rak

Muž narozený ve znamení Raka je romantický požitkář, což prostupuje celým vztahem a pochopitelně se to týká i líbání. Obzvlášť rád se bude líbat na pláži při západu slunce nebo v malé, stylové italské restauraci. Romantická hudba při tom hraje nemalou roli.

Lev

Muži - Lvi mají obvykle vysoká očekávání, co se týče perfektního polibku. Jejich partnerky by měly na tuto hru přistoupit, jinak se ve vztahu připraví o spoustu vášně. Lvům nestačí jednoduchý polibek na rty. Chtějí hrát i sexy hry, při nichž během líbání zapojí i jiné smysly. Třeba hluboký pohled do očí udělá v “líbací pauze” své.

Panna

Muže narozené ve znamení Panny začne “normální” líbání brzy nudit. Polibek podle jejich představ je pořádně dlouhý a intenzivní. Pokud na toto přistoupí i jejich partnerka, budou si šťastně a požitkářsky užívat každé líbání.

Váhy

Muži - Váhy jsou velmi přizpůsobiví, co se týče líbání. Přistoupí zcela na rytmus a potřeby své partnerky. Když se chce líbat často, rychle a intenzivně, vezme i muž narozený ve znamení Váhy toto tempo za své. 

Štír

Muži v hvězdném znamení Štíra se obvykle nemohou nabažit líbání. Je jedno, kde a kdy, ale jde to jednoduše všude. Rádi svou partnerku zahrnou polibky klidně i hned poránu.

 

 

EBC promo