REKLAMA

Jste pro sebe ti praví? Víme, jak to poznáte…

REKLAMA

1. Máte konflikt s nejlepším kamarádem vašeho partnera

Těžká situace… Pro všechny. Paradoxně asi nejsložitější pro vašeho kluka - hádají se před ním dva lidé, kteří mu rozhodně nejsou lhostejní. A on se cítí rozpolcený. Podvědomě se chce totiž přiklonit na jednu stranu. Ve hře je láska a celoživotní přátelství… Rozhodně mu nedávejte ultimativně najevo, že buď vy, nebo jeho kamarád. To by váš vztah mohlo ve výsledku pořádně ohrozit. Ale pokud tuto situaci společně a bez velkých dramat ustojíte, klidně si začnete plánovat společnou budoucnost. Vás dva hned tak něco nedostane!

2. Jeden z vás není na stejné vlně s potenciální tchyní či tchánem

S tcyhní a tchánem to většinou nebývá jednoduché. Ale počítejte s tím, že si nikdy neberete jen toho druhého, ale celou jeho rodinu. Včetně jeho rodičů. Pokud s nimi nebudete vycházet, může váš vztah ovlivnit dost negativně, a to obzvlášť tehdy, když je partner zvyklý na časté kontakty s rodiči. Páry, které berou rodiče svých partnerů takové, jací jsou, a udržují s nimi zdvořilý kontakt, třebaže nejsou na stejné vlně, mají velkou šanci na společnou budoucnost.

3. Vaše poslední dovolená byla hororová, ale přesto se stále milujete

Zaplatili jste si dovolenou snů v pětihvězdičkovém hotelu na francouzské Riviéře, která se však hned po příjezdu změnila na hororový výlet? Ubytování nestálo za nic, půjčené auto se vám v horách porouchalo a na zpáteční cestě jste kvůli stávce aerolinek strávili noc na letišti. Zatímco řadu párů by tahle dovolená vyřídila, vy to berete tak, jak to je. A prožité peklo vás možná sblížilo ještě více.

4. Prošli jste si složitým obdobím

Někdy nám život servíruje situace, o které vůbec nestojíme. Může to být třeba vztah na dálku, který musíte dočasně vydržet, extrémně náročná situace v práci, kvůli které tam trávíte dny i noci, stres v rámci rodiny nebo třeba těžká nemoc. Vaši lásku to ale nemůže ohrozit, protože o sobě víte, že se v náročných situacích dokážete vždy vzájemně podržet. A taky víte, že všechno špatné jednou skončí. 

5. Trochu flirtování nevadí…

Tohle by si asi žádný kluk rád nečetl, ale trochu flirtování s cizími muži patří do života každé holky. Samozřejmě se to nedá dělat dnes a denně, ale když prohodíte pár slov s hezkým barmanem, vyměníte si spolu několik úsměvů a pohledů do očí, určitě vám to zvedne náladu (a vašemu klukovi sebevědomí, že má hezkou holku). Pokud vám ovšem po tomhle váš partner ztropí žárlivou scénu, někde bude asi chyba… Protože jestli se dá vztah na něčem stavět, pak hlavně na vzájemné důvěře. Bez ní se neobejde ani láska, ani společná budoucnost.

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA