REKLAMA

Miluje vás? Víme, jak to poznáte!

REKLAMA

1. Radí se s vámi o všem důležitém

Je jedno, zda jde o novou práci, o koupi bytu nebo o investici do start-upu jeho kamaráda. Zapojuje vás do svých rozhodnutí, probírá s vámi podstatné věci, zajímá se o váš názor a stojí o vaši radu. 

2. Vždycky si udělá čas jen pro vás dva

O tuhle chvíli se nikdy nenechá připravit - abyste spolu strávili aspoň trochu času bez ohledu na to, jaké stresy řeší v práci nebo jak nabitý má svůj denní program. Pokud jde o vás, i jeho kamarádi někdy stojí “ve frontě” až za vámi, protože čas po vašem boku je pro něj to nejdůležitější.

3. Přehodnocuje kvůli vám své názory

Jeho mínění pro něj bylo vždycky stěžejní a nade vším. Ale od té doby, co jste mu vstoupila do života, je ochotný o svých názorech polemizovat, přehodnocovat svá stanoviska a poslechnout si vaše případné protiargumenty. 

4. Je ochotný se s vámi dohadovat

Dříve byl typ, který razil heslo: “Pokud je to s holkou moc složité, pak musí přijít nějaká jiná.” Dnes s vámi raději dlouhé hodiny diskutuje o tom, na čem se nemůžete shodnout, protože jste pro něj důležitá a chce, aby váš vztah fungoval.

5. Je připravený se vázat

Když o vás dvou mluví, vyplývá z toho, že vás považuje za “tým”? Považuje za samozřejmé, že spolu budete dříve nebo později bydlet? Najednou nemá sebemenší obavy z finančního rizika, když plánuje, že si spolu koupíte byt? Nemá problém vám na nákupy půjčit svou kreditní kartu. Pak je to jasné. Je si jistý, že jste pro něj ta pravá. Gratulujeme! 

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA