Myslí to s vámi vážně, nebo si jen hraje? Víme, jak to poznáte

Jasně, všichni víme, že neopětovaná láska bolí a že se z každého rozchodu musíme vzpamatovat, znovu najít sebedůvěru a odvahu do dalšího vztahu. Na druhé straně nemá význam ztrácet čas s klukem, se kterým nejste šťastná, který vás má na háku a dusí vás, kdy se mu zachce. Na světě je spousta jiných, kteří budou respektovat vaše city i vás samotnou, kteří s vámi nebudou hrát žádné hry a nenechají vás čekat na odpověď na vaši SMS pět hodin. To přece nemáte zapotřebí, jak by ostatně řekla i vaše matka. A pokud jste zrovna potkala někoho, který splňuje všech pět bodů uvedených níže, nezbývá, než vám gratulovat! Vypadá to totiž, že tentokrát jste našla perfektního partnera.

1. Vůbec nemusíte přemýšlet o jeho pocitech a úmyslech

Zkrátka je to všechno na první dobrou. On říká otevřeně, co si myslí a vy automaticky přijímáte, že to je pravda a nepochybujete. Ani na vteřinu ve vás jeho slova či reakce nevzbuzují obavy, jestli spolu nejste omylem. Nestydí se s vámi mluvit o svých citech a pocitech, neváhá vám říkat, že vás miluje a ani to, že se mu třeba ve vašem vztahu něco nelíbí. 

2. Nejste nervózní, když hned neodpovídá na vaši zprávu

Když má vypnutý telefon nebo ho nebere, nevykolejí vás to. Není to pro vás důvod k panice a podezírání, protože víte, že mu nikdy netrvá hodiny, než odpoví na vaši SMS, že vás tím nechce schválně vydusit ani dát najevo svou nezávislost. Už jste se přesvědčila o tom, že se ozve, jakmile to bude možné, a to především proto, že vás sám chce slyšet. 

3. Neskrývá, že vás miluje

Když o vás opravdu stojí, bude vás chtít vidět tak často, jak to jen bude možné. A když vás bude milovat, nebude se zdráhat vám to říkat do očí. Na rozdíl od svého předchůdce mu totiž záleží na vašich pocitech a považuje za důležité mluvit o těch svých. 

4. Cítíte, že vaše ochranná zeď vedle něj padá

Zatímco vedle bývalého kluka jste byla skoro neustále v nepohodě, ve střehu, nejistotě a nikdy jste do poslední chvíle nevěděla, jestli platí, co jste si spolu naplánovali, s nynějším partnerem to je zcela jinak. Když něco řekne, platí to, můžete se na něj spolehnout a cítíte se v klidu. Jednoduše mu důvěřujete.

5. Nemáte problém říct mu: Miluju tě

Jelikož on je k vám za všech okolností upřímný a otevřený, nepřipadáte si pak trapně nebo komicky, když mu spontánně řeknete, že ho milujete nebo že se vedle něj cítíte dobře. Nemáte problém říct mu, že byste ho chtěla představit rodičům a víte, že nepřijde studená sprcha ve formě odmítnutí. A nemáte problém mu říct, že dneska večer s ním nebudete, protože jdete s kamarádkou probírat holčičí věci a víte, že pak se na sebe oba budete těšit o to více.

EBC promo