13 bungalovů na vodě, které musíte vidět

01 fiji 1624c

@fijimarriottresortmomibay

1. Fidži

Nejkrásnějším a nejslavnějším hotelem na hlavním ostrově Fidži je určitě Fiji Marriott Resort Momi Bay. Skočte do vody a potápějte se rovnou pod vaším soukromým bungalovem. Nezní to jako dovolená snů?


 

02 maledivy 72520

@condenasttraveller

2. Maledivy

Každý bungalov v novém resortu Milaidhoo Island má vlastní bazén a nabízí dokonalý výhled na vodu. Pro rána v tomto hotelu bychom klidně přeletěli celou zeměkouli. Vy ne?


 

03 mexiko 9c068

@travelbykellyb

3. Pláž Maroma, Mexiko

Nově postavené bungalovy v resortu El Dorado Maroma jsou první v celém Mexiku. A rozhodně to nebyl špatný nápad, postavit je právě tady. Průzračně tyrkysová voda a doškové střechy jen dotváří úžasný dojem, který z tohoto místa máme.


 

04 maroma c464b

Karisma Hotels & Resorts

4. Pláž Maroma, Mexiko

To, že jste právě vevnitř, rozhodně neznamená, že si nemůžete užívat výhled. Ze skleněná podlahy v hotelových bungalovech Karisma Hotels & Resorts nespustíte oči.


 

05 azulparadise c2d42

@azulparadise

5. Bocas Del Toro, Panama

S Karibským mořem před hlavním vchodem a džunglí místo zahrady je tohle luxusní a hlavně eko ubytování na Airbnb trefně pojmenováno jako Azul Paradise. Bylo sice postaveno pro odpočinek, ale na své si tady přijdou i dobrodruzi.


 

06 malajsie 21a3d

@pangkorlautresort

6. Ostrov Pangkor Laut, Malajsie

Pro ty, kteří milují trochu více soukromí, je úžasný Pangkor Laut Resort. Od všeho okolního vás dělí dlouhý dřevěný most. I samotné sprchování je tady zážitkem - ze sprchy totiž koukáte přímo na moře.


 

07 borabora 540bb

@aspynovard

7. Bora Bora

Ostrov Bora Bora je známý pro luxusní hotely a všudypřítomné kokosové stromy. Four Seasons Bora Bora je nejspíš jeden z nejlepších resortů tady, ale i na světě. Už víte, kam chcete na líbánky?


 

08 rajaampat 22622

@theluxuryasia

8. Raja Ampat, Indonésie

Na světě je jen málo míst, kde je moře stoprocentně průzračné. Misool Eco Resort je jedním z nich. Každá chatička je postavená nad vodou tak průhlednou, že vidíte ryby a mořský život jen když se podíváte ze své terasy. Chcete ještě blíž? Resort nabízí i lekce potápění.


 

09 jamajka af33c

Sandals Montego Bay

9. Montego Bay, Jamajka

Plovoucí dřevěné terasy a nekonečné bazény jsou jen začátek cool vymožeností, které nabízí vily v Sandals Montego Bay. Ke každé návštěvě vás navíc vybaví osobním komorníkem, který je speciálně vyškolen a splní vám (skoro) každé přání.


 

10 likuliku c1071

@smaku

10. Ostrov Malolo, Fidži

Jediné chaty ze dřeva a slámy na Fidži s výhledem na útesy na vás čekají v resortu Likuliku Lagoon. Nazývají se "bures" a každá z nich má oddělenou koupelnu s výhledem na lagunu. Svůj ranní rituál jste nikdy nemilovala více.


 

11 lameridientahiti bf591

@shoesprem

11. Puna'auia, Tahiti

Doškové střechy a stěny z palem dodávají vilám nad vodou v Le Meridien Tahiti dokonalý romatický vzhled. V průzračně čisté vodě se vám naskytne pohled na korálové zahrady a barevný život oceánu.


 

12 berjaya d5449

Berjaya Langkawi Resort

12. Langkawi, Malajsie

I když je Berjaya Langkawi Resort hodně daleko a budete muset podstoupit dlouhý let tam a zpět (nebo snad jen tam?), rozhodně to za to stojí. Pokud chcete stát raději pevně nohama na zemi, resort samozřejmě nabízí i ubytování na pevnině.


 

13 songsaa 57666

@live_my_30000_days

13. Song Saa, Kambodža

Resort Song Saa je jeden z nejromantičtějších na tomto seznamu. Součástí bungalovů jsou skleněné podlahy, abyste si ještě vícě mohli vychutnat výhled na moře plné tropických ryb, želv a mořských koníků.

 

EBC promo