20 Instagramů o cestování, které sledujte právě teď

1 thetiafox 914a5

1. @thetiafox

Projíždet si dokonale vyladěný feed na Instagramu krásné Melanie z Melbourne je slast. Stejně tak i její blog, který je nejen plný cestování, ale i módy a lifestylu.


 

2 queenofjetlags 10da2

2. @queenofjetlags

Tato Nizozemka už procestovala velkou část světa. Nejvíc cool fotky má ale z Evropy, kterou se snaží poznat nejlépe. A to na ní milujeme!


 

3 snehulakova def44

3. @snehulakova

Skvělé cestovatelské účty máme totiž i u nás v Česku. Anička v roce 2016 procestovala 20 zemí! Pokud vám však její Instagram nestačí, píše i boží blog a má i youtube kanál.


 

4 giizeleoliveira 5d141

4. @giizeleoliveira

Je to sice modelka, vám se ale z jejího účtu může zdát, že se tato brazilská kráska živí cestováním. Na každé její fotce je navíc skvěle propojená móda a destinace, do které právě vyrazila.


 

5 muradosmann b9947

5. @muradosmann

Znáte fotky, kde muži drží své drahé polovičky za ruku na nejrůznějších místech světa? Ano. S tímto trendem, který je doprovázený hashtagem #followmeto, začal právě Murad se svou manželkou Nataly. 


6 thetravellinglight 1b003

6. @thetravellinglight

Na instagramovém profilu i blogu Katie z Austrálie se střídá krása s nádherou. Procestovala pěknou část světa a vy neodtrhnete oči od jejích fotek, dokud neuvidíte všechny místa, na kterých byla. 


7 lesleyannemurphy 0c663

7. @lesleyannemurphy

Pokud máte slabost pro ty nejdobrodružnější destinace světa, rozhodně nevynechejte Instagram této Američanky jménem Lesley.


 

8 sisterlystyle d60ac

8. @sisterlystyle

Instagram sester z Paříže Amelie a Elisy není přímo zaměřený na cestování. I tak ho ale musíme zmínit, protože holky už rozhodně byly na hodně místech a k tomu všemu mají dokonale sladěný feed, který prostě stojí za to!


 

9 expertvagabond 16b22

9. @expertvagabond

Nesmíme zapomenout ani na zastoupení mužských cestovatelských blogerů. Matt a jeho Instagram i blog nesoucí název Expert Vagabond za naši zmínku rozhodně stojí.


 

10 chelseakauai 15ef2

10. @chelseakauai

Chelsea je dobrodruh a dává to jasně najevo! Na jejím Instagramu totiž najdete fotky jak krmí veverky, leze na skálu nebo se potápí se žraloky.


 

11 beautifulhotels 912b3

11. @beautifulhotels

Pokud je pro vás důležité nejen to, kam pojedete, ale také to, kde večer budete usínat, doporučujeme Instagram BEAUTIFUL HOTELS. Z těch výhledů a hotelových bazénů vám budou přecházet oči.


 

12 kirstenalana a169a

12. @kirstenalana

Její Instagram není jen plný nádherných fotek z cest. Každá z nich je totiž doplněná delším textem, ve kterém Kirsten dává i tipy z jednotlivých destinací. Její profil tedy můžete použít i jako průvodce.


 

13 laurenepbath df22a

13. @laurenepbath

Profil Lauren byl jeden z prvních profesionálních v Austrálii. Její fotky jsou hodně barevné a ve většině z nás probouzí cestovatelského ducha.


 

14 theblondeabroad 6011f

14. @theblondeabroad

Pokud jde o tuto krásnou blodnýnu a její účet, zamilovali jsme se na první pohled. A vy určitě také! Protože to snad ani jinak nejde...


 

15 sandrakisic f9102

15. @sandrakisic

Jako další profil z Česka rozhodně musíme zmínit Sandru, která hodně cestuje a k našemu štěstí to všechno postuje na svůj krásně sladěný Instagram.


 

16 funforlouis 55e5e

16. @funforlouis

Louis snad nepotřebuje, abychom ho dlouho představovali. Každý ho zná jako vlogera, který na svůj YouTube kanál přidává každý den. My ho však doporučujeme i kvůli jeho fotkám na Instagramu. Louis podniká hlavně roadtripy kolem celého světa a uvidíte, že fotky, které na svých výletech fotí, se vám rozhodně zalíbí.


 

17 bemytravelmuse 87fbd

17. @bemytravelmuse

Kristin se vzdala svého života coby investiční bankéřka a začala cestovat kolem světa. Začala o tom psát blog a na svůj Instagram přidává ty nejlepší fotky. Jsme si jisti, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí v jejím životě.


 

18 youngadventuress 9d871

18. @youngadventuress

Liz z Nového Zélandu má účet plný nádherných a barevných fotek z celého světa. A co je na tom všem nejlepší? Všechny její fotky jsou no-filter!


 

19 koentadyy 35dca

19. @koentadyy

Koentadi původně založil svůj Instagram, aby mohl komunikovat se svou rodinou v Indonésii. Nyní má přes sto tisíc followers a účet plný krásných fotek z cest.


 

20 emitoms 454f5

20. @emitoms

Emily se zaměřuje hlavně na výlety po horách a garantujeme vám, že na jejím Instagramu najdete ty nejlepší západy slunce z celé Ameriky.

 

EBC promo