Panasonic. Amatérská fotka, profesionální výsledek. Retuš v ceně.

Všichni už dlouho víme, že bezchybná těla a tváře krásek na obálkách časopisů nejsou jen zásluhou sportu, zdravého životního stylu nebo šikovných rukou vizážistů. Veřejným tajemství je to, že za fotkami stojí složité a drahé retuše. A protože to vůbec není špatný trik, není divu, že se na trhu objevil digitální fotoaparát, který to zvládne sám a okamžitě!
Výrobci Panasonic Lumix DMC-FP7 se pokusili o to, aby lépe vypadaly nejen vaše snímky, ale i vy! Po vyfocení portrétu tak stačí spustit funkci Beauty Retouch, a přístroj vyhladí vrásky, sjednotí pleť, vybělí zuby, zkontrastuje oči, a dokonce zesílí růžovou barvu na tvářích. Zkrátka udělá to, co běžně obstará profesionální make-up. Vše trvá jen pár vteřin, takže už po chvíli můžete mít své vylepšené já nahrané na Facebooku nebo seznamce.
Radíme zachovat při úpravách (dá se nastavit různá úroveň) soudnost a myslet na přirozený výsledek. Grafici a retušéři se zatím o práci bát nemusejí, tyto rychloúpravy nejsou dokonalé, DMC-FP7 je nenahradí… Ale my si s ním můžeme užít trochu zábavy!

test foťáku Panasonic Lumix

Seznam prodejců a další informace najdete na www.panasonic.cz.

Foto: redakce www.stylelist.com

EBC promo