REKLAMA
REKLAMA

Co o víkendu? Nudit se nebudete!

Tomáš Němec – Zrcadlo a gauč od maminky Jeden z našich nejlepších mladých malířů Tomáš Němec má dnes vernisáž v holešovické The Chemistry Gallery a ten, kdo Tomášovu tvorbu zná, ví, že se v ní dlouhodobě věnuje mužskému aktu. A právě ty budou k vidění na této výstavě. Nazí chlapci s krásnými těly v sexy pózách (na stejném gauči), kdo by se nechtěl podívat? Tak přijďte dnes na vernisáž, party s uměním, tancem a zábavou tam bude trvat až do půlnoci. A pokud se vám to dnes nehodí, tak čas máte až do 30. října. 

 DSC0404 6db40

 

Neon Demon Už pěkně dlouho žádný film publikum tak nerozděloval. Jedni ho milují až za hrob, druzí k smrti nenávidí. (Ta funebrální přirovnání jsou zde zcela na místě, uvidíte sami.) Neon Demon už způsobil poprask v soutěži v Cannes a nejinak tomu bylo i na jeho úterní české premiéře. Běžte se podívat sami, jestli vám tentokrát Nicholas Winding Refn, režisér kultovního Drive nebo provokujícího Jen Bůh odpouští, a jeho nekompromisní úvaha o kráse a její pomíjivosti nebude proti mysli. Nám tedy rozhodně není. Milujeme Elle Fanning, milujeme soundtrack Cliffa Martineze, milujeme Neonového démona. Hrají ho ve všech dobrých kinech. 

{YouTube}jP4pB89oqro{/YouTube}

 

Harry Potter a prokleté dítě A je to tady, už ho máme i v češtině. Nejedná se sice o další plnohodnotný díl Potterových příběhů, i tak z něj ale máme velkou radost. Odehrává se o devatenáct let později, Harry je přepracovaným zaměstnancem Ministerstva kouzel, manžel a otec tří dětí. Když vtom se do jeho života opět vrátí temné síly... Umíte číst divadelní hru? Určitě umíte. A bude vás to bavit? Určitě bude. 

big harry potter a proklete dite y3o 303983 379b0

 

Devendra Banhart – Ape in Pink Marble Už je podzim. Potřebujete k němu ideální soundtrack? Tak právě pro vás natočil milovaný venezuelský písničkář své nové album. Myslíte si, že kluci nepláčou? Nebo že by se za to měli stydět? Ale jděte! Když jsou u toho hudebně tak neodolatelní a fyzicky tak sexy jako právě Devendra...

1424370737 ab38f

 

Dyzajn market Tento víkend vám rozhodně nesmí uniknout ani podzimní edice oblíbeného Dyzajn marketu na piazzettě pražského Národního divadla. Chcete mít doma pravý český design od začínajících i zavedených tvůrců, ale nemůžete za něj utratit vše, co máte? Tak tady na vás určitě něco čeká! A kromě designu to je ještě skvělé jídlo nebo hudba nebo prostě zábava. A počasí má být pro takovou akci jako stvořené, tak s její návštěvou moc neváhejte. 

dyz 346f3

 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

EBC promo

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA