Co právě poslouchá ELLE? Těchto 10 skvělých desek

Bruno Mars - 24K Magic Sice to není taková bomba jako jeho předchozí album Unorthodox Jukebox, ale i tak nás Brunova novinka baví dost. Nikdo se totiž v současnosti neumí z hudby radovat víc než on. A snadno k tomu strhne i vás. 

bruno 7ec3d


 

Juste la fin du monde OST Nový film Xaviera Dolana Je to jen konec světa jsme vám tu už představili víc než dost. Máte už ale doma skvělý soundtrack k němu? Původní a hodně sugestivní hudbu k filmu složil respektovaný Gabriel Yared, ovšem na desce najdete i staré známé hity jako Genesis od Grimes či Natural Blues od Mobyho. 

juste la fin du monde 1a755


 

dné - These Semi Feelings, They Are Everywhere Toto je událost českého hudebního podzimu! Trvalo mu pět let, než své debutové album dokončil, ale nakonec je jedině dobře, že si s ním dal hudební producent tvořící pod pseudonymem dné takovou práci. Jeho deska se totiž může směle rovnat s podobnou atmosférickou produkcí ze zahraničí. A ten obal! 

dné cover by Garrett Lockhart f817c


 

Lambchop - Flotus Taky někdy k životu potřebujete melancholickou hudbu, která nikam nespěchá? Jestli jste odpověděli kladně, pak je nová deska Lambchop vaší povinností. Ten sexy, sametový a něžný vokál Kurta Wagnera! Nic víc momentálně k životu a poslechu nepotřebujeme.

 lambchop flotus bb566


 

Alicia Keys - Here To, že další deska Alicie Keys bude v této bouřlivé americké době politicky a společensky angažovaná, nám bylo naprosto jasné. Naštěstí na ní zbylo dost místa i pro skvělou muziku této (téměř) geniální klavíristky a zpěvačky. 

alicia 9d708


 

American Honey OST Cože? Vy jste tento film Andrey Arnold pořád ještě neviděli? Jak s tím můžete žít? Okamžitě to ve vlastním zájmu napravte, dejte si tuto tříhodinovou odyseu za pochybným americkým snem v kině, a pak si zážitek z ní prodlužujte doma, jak jen dlouho budete potřebovat. Prostřednictvím skvělého soundtracku z filmu, na němž najdete hip-hop, pop, r’n’b i country. Vše dohromady to dává dokonalý hudební smysl. 

american honey original motion picture soundtrack cover a797d


 

Lady Gaga - Joanne Když jsme se doslechli, že tato již mírně vyšeptalá popová slečna natáčí desku, která jde k samotným kořenům pop music a je ovlivněná bluesem a country, mysleli jsme si, že se už definitivně zbláznila. Jenže! Album Joanne je nakonec vlastně dobré a poslouchatelné víc, než cokoli Lady Gaga udělala předtím, takže musíme konstatovat, že výlet do jiných hudebních žánrů se zpěvačce povedl nad očekávání. 

lady gaga bb54d


 

Tove Lo - Lady Wood Na tuhle holku ze Švédska sázíme už hodně dlouho, její pop je prostě cool. Pobaví masy, a neurazí vyznavače jiných hudebních žánrů. Její nové album neobsahuje na první poslech žádné jednoznačné hity, o to déle se vás bude držet. Tove Lo má ve svém hlasu něco dráždivého, znepokojujícího a provokujícího, tak zůstaňte v hudebním střehu. Kdo ví, čeho se od ní ještě dočkáme...

tovelo 4aa95


 

The Radio Dept. - Running Out of Love Jejich zastřené kytary a zasněný vokál zbožňujeme už hodně dlouho. Jejich nové album naštěstí obsahuje obojí, takže jsme si při jeho prvním poslechu oddechli, že některé věci se prostě nemění. Teď ho jedeme už po padesáté třetí a je pořád stejně skvělé. Možná i stále lepší. 

radiodept e1500


 

Justice - Woman Divocí Francouzi jsou zpátky! Že už jste to taky nečekali? Až si poslechnete jejich novinku Woman, budete asi překvapeni ještě víc. Oni tak vyměkli? Oni jsou tak pop? Nejsou to náhodou Daft Punk ve svých slabších hudebních chvílích? No jo, i tak máme Justice pořád rádi. 

justice woman album cover inspiration body image 1474303782 d2ba3

EBC promo