Emma Watson už dávno není jen Hermiona!

Do českých kin už tento čtvrtek vtrhne Emma ve filmu Kolonie. Hraje v ní letušku Lenu, která v sedmdesátých let minulého století pátrá v Chile po svém chlapci Danielovi (Daniel Brühl), jenž je proti své vůli držen v sektě, kde se dějí samé nepěkné věci. Film byl natočen podle skutečných událostí a s divákovými nervy si dokáže celkem pohrát. A Emma umí skvěle hrát!

{YouTube}aAXpih6L5Og{/YouTube}

Hned po posledním filmu o slavném čaroději natočila Emma v roce 2011 Můj týden s Marilyn, kde nehrála hollywoodskou divu, ale Lucy, dívku hlavního hrdiny Colina (Eddie Redmanye), který se později zamiluje právě do Marilyn (Michelle Williams). Sice to je dost malá role, ale Emma v ní dala poprvé jasně najevo, že z popularity Hermiony až do své smrti rozhodně žít nehodlá.

tumblr lsnx2r0T7Q1qkjxrmo1 r1 500 cad1a

My ovšem Emmu nejvíc milujeme díky Sofii Coppole. Bling Ring je film o partě znuděných teenagerů, kteří si krátí své rozmazlené životy tím, že se v Los Angeles vloupají do bytů a domů skutečných celebrit, kde si užijou, vyzkoušejí si jejich šatníky a to, co se jim líbí nejvíc, odnesou. Emma dostala roli pomyslné šéfové party a její účinkování v Bling Ring dopadlo jako úplně vše v Sofiiných filmech. Na jedničku s hvězdičkou.

{YouTube}Q4LzhgExvrc{/YouTube}

Emma Watson si ve filmu už zahrála i samu sebe. V roce 2013 v nekorektní komedii This Is the End, jejíž humor ovšem nejvíc ocení pánové popíjející pivo...

emma c1dac

Biblický příběh – i ten už Emma stihla. Jmenuje se Noe a natočila ho s Russellem Crowem, Jennifer Connelly a dalšími herci první ligy. Režíroval je výjimečný Darren Aronofsky. Je to zvláštní film, je vizuálně krásný, ale vlastně dost chladný. To ovšem nevadí, když je v něm Emma Watson v tak vybrané společnosti.  

tumblr mzyqk3YX1l1rvua2oo1 500 10be6

Vidíte? Emma Watson se herecky rozhodně neztratí ani po té veleúspěšné fantasy sérii. Třeba příští rok nás v kinech překvapí s Ewanem McGregorem, ti dva spolu právě natáčejí Krásku a zvíře. Těšíme se! Ale teď jdeme do kina na Kolonii.

beauty and the beast f577c   

 

Nenechte si ujít nejlepší kousky z šatníku Emmy Watson

nejlepsi kousky z satniku emmy watson desktop 67 42 a10d6