Jak zní podzim 2016 podle ELLE? Užijte si náš hudební výběr

Raury - God’s Whisper Tohle sice není novinka, ale vzhledem k tomu, že hraje v jedné z klíčových scén filmu American Honey, ze kterého jsme úplně na větvi, máme pádný důvod zařadit ho do našeho výběru. 

{YouTube}bPt0LkdM8Bc{/YouTube}

Solange - Cranes in the Sky Bez humbuku vydala novou desku A Seat at the Table, která je suverénně tím nejlepším, co Solange kdy natočila, a my se pořád nedokážeme rozhodnout, jestli její novou desku nemilujeme náhodou o něco víc než Lemonade její starší sestry Beyoncé. 

{YouTube}S0qrinhNnOM{/YouTube}

Bon Iver - 33 "God" Nikdo není jako on, nikdo nezní jako on. Snad na žádnou jinou desku než na jeho novou 22, A Million jsme letos nečekali napjatěji a dost se nám to vyplatilo. Taky ji tak milujete? 

{YouTube}6C5sB6AqJkM{/YouTube}

The Weeknd - Starboy ft. Daft Punk To je pecka, co? Suverénně největší hit tohoto podzimu, setkání obrovských hudebních hvězd a to video! Tak už prosím vydej celou desku, Víkende! 

{YouTube}34Na4j8AVgA{/YouTube}

Jenny Hval - Female Vampire Jenny je holka, která umí jít pěkně proti srsti. Ale taky pohladit. Poslouchejte!

{YouTube}ZVaWc00aZ30{/YouTube}

How To Dress Well - Lost Youth / Lost You Podle někoho Ten, co ví, jak se dobře obléct, moc kníká, my ale kluky, kteří umějí plakat, máme rádi. Občas. 

{YouTube}WalNwPKTnnE{/YouTube}

AlunaGeorge, Leikeli47, Dreezy - Mean What I Mean Jejich aktuální album I Remember sice není takový zázrak jako jejich debut Body Music, to ale neznamená, že bychom tuto britskou dvojici milovali míň. 

{YouTube}NbtEy1Wdqj0{/YouTube}

Beck - Wow Mistr se vrací a je zase jiný než minule. To byl za folkaře, teď je zase Pan Divný. Bravo! 

{YouTube}pyCkhPTU13w{/YouTube}

Sia - The Greatest Její poslední hity jsou sice všechny na jedno kopyto, ale to nás nijak nedráždí. Siu prostě můžeme vždycky, zvlášť když u ní hostuje Kendrick Lamar. 

{YouTube}GKSRyLdjsPA{/YouTube}

Devendra Banhart - Ape in Pink Marble On se vrátil! Děkujeme. 

{YouTube}wD1j0CiBV0U{/YouTube}

Lazer Viking / Sabrehart - Turnstile Hearts Na české scéně ho teď momentálně milujeme ze všech nejvíc. Zvlášť když nám nakecal, že si své umělecké jméno na to současné změnil kvůli ELLE. 

{YouTube}UNf9Q56nL1Y{/YouTube}

Låpsley - Operator (DJ Koze Radio Edit) Let’s go to disco! 

{YouTube}PDsVVkIqbWE{/YouTube}

Nick Cave & The Bad Seeds - Jesus Alone Nová Nickova deska vznikla na základě největší rodinné tragédie. Nickova nová deska je asi tím nejlepším, co kdy natočil. Tečka. 

{YouTube}9iGxoJnygW8{/YouTube}

Angel Olsen - Sister Zpěvačky, které jsou tak trochu jiné, mají u ELLE velkou výhodu. A Angel ještě větší. 

{YouTube}-mIA1r2ZELU{/YouTube}

Frank Ocean - Nikes A to nejlepší na konec. Užijte si podzim spolu s ELLE, Frankem Oceanem a jeho novým albem Blonde a novými teniskami. 

 

 

 

 

 

EBC promo