REKLAMA

KarELLE: co se dělo v redakci 11

REKLAMA

1. Letošní čtvrtá ELLE Decoration

Tohle musíte mít. Je tam rozhovor s architektkou Evou Jiřičnou. Byl jsem u focení a je to drobná dáma, která má v sobě hodně energie. Jsou tam dva zajímavé pražské byty a jedna horská černá chalupa. Navštívil jsem byt na Letné ředitele pražského týdne módy Lukáše Loskota a musel jsem to tam pořádně prošmejdit. Než mě stačil zastavit, hupsnul jsem mu na vínové sofa a no, maličko jsem mu ho oslintal. Sofa to je určitě značková. Stalo se to nedopatřením, ale už to asi nikomu nevysvětlím. Zbytek rozhovoru jsem prospal na parketách... Je zábavné, jak si lidi rádi vymazlují svoje boudičky. Mně k životu stačí pohodlné křeslo, pelech nebo postel. Lukáš je milovníkem obrazů, lampiček a jeho byt je zařízený do posledního detailu. A koupelna? Tak ta skončila i na titulce. Je celá z černého mramoru. Má to kluk hezké. A ten náš časopis si kupte, bude se vám skvěle číst v posteli. Vyzkoušeno na vlastní kůži. 

2. Dýmovnice a želé

Fotili jsme s Haničkou Knížovou ELLE collection trička a tašky. Byla to jízda. Přidali jsme k tomu i natáčení videí, a tak jsme si ve studiu v Libni udělali rovnou tři sety: jeden na videa, druhý na trička a třetí venku, abychom mohli zapalovat barevné dýmovnice. Celý den jsem lítal po studiu s tenisákem a hledal oběť, která mi bude házet míček. Lidí tam naštěstí bylo hodně. V lednové ELLE si budete moct vybrat z deseti designů, kreativně s nimi pomáhal módní návrhář Jan Černý. Už jsem viděl Honzovu druhou kolekci, dělá pánské hadry a jeho poslední přehlídka na parkovišti na Letné byla docela jízda. Kluci/modelové chodili mezi auty, vycházeli z podzemních garáží. Já tenhle punk miluji. Videa v Libni točil můj starý známý Marek Jarchovský, vymyslel si želé a dokonce mě obsadil do jedné z hlavních rolí, což znamenalo sníst kus toho želé. Marku, já přece nejsem bezedný bernardýn! Upřímně, měl jsem z toho večer střevní potíž, naštěstí do rána se to srovnalo. 

3. Královna Denisa

Střihli jsme si v uzávěrkovém týdnu focení i s modelkou Denisou Dvořákovou. Ona je teď superkrásná a my jsme ji předělali do supersexy královny. Musím říct, že ta holka zraje jako víno. Kamarádka mi ukazovala fotky z doby, kdy Denisa vyhrála světové finále Elite Model Look, a to byla ještě mimino, skoro jako teď já. Dozvěděl jsem se, že má taky psa, holku kokršpaněla - jmenuje se Nella. Musím ji někdy vytáhnout na procházku do Stromovky. To by si užily obě dvě. Pro pobavení přidávám fotku, jak Denisu vidím já ze země. Není to špatné, ty nohy by si měla holka nechat patentovat. Tak rád bych se do nich zakousl. 

4. Ó, Patricia Arquette

Rozkoukali jsme s kamarádkou další seriál a mě spadla brada. Seriál se jmenuje Útěk z vězení v Dannemoře. Je to příběh, který se skutečně stal, a do režisérského křesla si sedl herec Ben Stiller. Bena asi znáte z komických rolí, ale už pár let fušuje i do dramat, a pokud se podíváte na jeho režijní počiny, pochopíte, že talent mu rozhodně nechybí. Začínal filmem Flirtování s katastrofou, kde měla roli i Patricia Arquette. A před pár lety si jeho Walter Mitty získal srdce filmových fanoušků. Ale Bena nechme stranou a vraťme se k Patricii. Tu možná znáte z filmů jako Ed Wood nebo Pravdivá romance, ale to jsou její začátky. Patricia se dvanáct let intenzivně věnovala natáčení filmu Chlapectví. Režisér Richard Linklater vsadil na ni, Ethana Hawka a dvě neznámě děti, s nimiž během dvanácti let natočil film o dospívání v americké rodině. Patricie si za Chlapectví v roce 2015 odnesla domů Oscara za vedlejší roli. Časopis The Hollywood Reporter to okomentoval: "Patricia získala body za to, že byla ochotná točit dvanáct let a během nich nepodstoupit žádnou plastickou operaci. Pokud by si nechala obličej nějak vylepšit, nikdo by jí roli nevěřil, bylo to z její strany velmi riskantní, ale zároveň díky tomu získala Oscara, Zlatý Glóbus, cenu BAFTA a desítku dalších ocenění. V Útěku hraje stárnoucí, obtloustlou dozorkyni s brýlemi. Její výběr hudby je otřesný, její oblečení kýčovité a jak se říká, je sexuálně frustrovaná. Proto rozjede nebezpečnou hru s jedním z trestanců. Tuším, že je to velmi velmi nešťastná ženská a velmi silný příběh. Už teď se nemůžu dočkat na pokračování. 
 

5. Krásná Cindy

Včera jsem potkal topmodelku, která v současné době chodí přehlídky Victoria’s Secret: Cindy Brunu. Bylo to fakt nespravedlivé. Sice se o mně traduje, že mám dlouhé nohy, ale Cindy je má snad až do nebe. A ta její postava a pleť. No, pěkně jsem jim tam poslintal studio. A máááám s ní i fotku. Cindy žije v Paříži. Miluje zázvorový čaj s medem a citrónem a k obědu si objednala sushi. Měří 180 centimetrů a její úsměv se vám vryje do paměti. Jednoduše bych ji nazval... dokonalá žena. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA